KUCHYNĚ, V NÍŽ SE KAŽDÝ DEN MĚNÍ V ZÁŽITEK. 

Zanechá ve vás stopu. Ale váš otisk na ni neulpí. Nová realizace je jednou z těch, které vám zůstanou v…

O realizaci

KUCHYNĚ, V NÍŽ SE KAŽDÝ DEN MĚNÍ V ZÁŽITEK. 

Zanechá ve vás stopu. Ale váš otisk na ni neulpí. Nová realizace je jednou z těch, které vám zůstanou v hlavě dlouho. Výběr špičkových designů a materiálů zaručí, že jejich krása ani časem nevybledne. Představujeme kuchyni Exclusive v provedení Alpine White evermat.

NOBLESA, PROMYŠLENOST A KLID. V LIBOVOLNÉM POŘADÍ.

Luxusní novostavba v prosluněném údolí. A v ní rohová kuchyňská sestava kombinující sněhobílé lakované plochy s 3D ořechovou dýhou Noble. Jako když se na čokoládový přeliv snáší jemný cukr. V téhle kuchyni si skutečně připadáte jako v labužnictví designu. Nadčasové linie, jednoduchá, ale o to působivější elegance, a funkčnost, která vás pohladí. Navíc vybavená lakem evermatt, který zabraňuje otiskům prstů.  

SÍLA PŘÍRODY. UM DESIGNÉRŮ. 

Přesně odměřená míra dřevěných prokladů, lakovaných dřívek a žulových textur oživuje každý centimetr plochy a propojuje ho do kompaktního, živoucího celku. Ořechová dýha se nachází jak v kuchyni, tak v obývací části. Pracovní deska se zemitou tmavou žulou Nero Zimbabwe je doplněna okázalejší variantou žuly Fusion Black na pohledové části v hale. Výrazná kresba ve spojení s komíháním paprsků světla z prosklených stěn prostor doslova nadnáší. Vstoupíte a hned víte, proč se říká život na vysoké noze. Tady vás nic netíží, nic nedrží při zemi ani netáhne zpátky. Krásný interiér plný krásných zážitků. 

VYBRANÉ MENU - OD KUCHAŘE I DESIGNÉRŮ.

Oddělený ostrůvek s varnou deskou s integrovaným odsavačem, vestavěná vinotéka, horní skříňky s černým sklem a vnitřním osvětlením, stůl Nautilus  nebo chytrá parní i kompaktní trouba či ohřevná zásuvka ve vysokých skříních. Kuchyně Sykora obsahuje vše, na co si jen pomyslíte. Plus cokoliv, co si budete přát zítra. Protože takhle sestava je jako šéfkuchařské menu. Každý nový chod vám přinese další příjemné překvapení.

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace