Sestava v hladkém, čistém designu Pure tvoří celou jednu stranu místnosti.
Geometricky vyrovnaná a přesto členitá, designová a zároveň praktická, nabízí ideální podmínky pro kulinářské aktivity i pro rodinný život. Bílé dvířka skříněk jsou lakované v lesku White, který se snadno udržuje a odolává stopám času i rodinných příslušníků.

O realizaci

KUCHYNĚ PRO KUCHAŘE.
Jste profesionální kuchař, jakou kuchyni si vyberete? V tomto případě známe odpověď - tu od Sykory. Mladí manželé, ona na mateřské, on špičkový gastronaut, přesně věděli, co chtějí a také kde to dostanou. Značku a renomé našich sestav znali dlouho, takže jejich volba byla na jistotu. Toužili po prostorné, atraktivní kuchyni, ve které je vaření požitek a která dlouhodobě potěší všechny smysly. Stačí se podívat a je zřejmé, že se jim všeho dostalo měrou vrchovatou. Od představ k hotovému designu od naší návrhářky stačil pouhý týden.

PRO SVĚTLÉ STRÁNKY ŽIVOTA.
Sestava v hladkém, čistém designu Pure tvoří celou jednu stranu místnosti.

Geometricky vyrovnaná a přesto členitá, designová a zároveň praktická, nabízí ideální podmínky pro kulinářské aktivity i pro rodinný život. Bílé dvířka skříněk jsou lakované v lesku White, který se snadno udržuje a odolává stopám času i rodinných příslušníků. Do kontrastu k zářivému, světlému charismatu sestavy si pak majitelé přáli nápaditě umístěné tmavé prvky - od černých barových židliček přes kávovar Siemens až po stropní bodovky. 

VE STŘEDU POZORNOSTI.
Ve středu kuchyně, přímo naproti mycímu centru se nachází dlouhý ostrůvek s posezením. Pracovní deska (stejně jako zástěna pod horními skříňkami) je v provedení Callcata Gold a je do ní zabudována varná deska, včetně vestavěného odsavače par Faber. Z vnitřní strany solitéru našly své zasloužené místo úložné boxy a šuplíky na pomůcky k vaření či servírování. 

DESIGNOVÁ VITRÍNA. 
Specialitou sestavy, něčím, co originálně vybočuje z šablon, je prosklená vitrína v levé části vysokých skříní. Prosvětluje už tak jasný prostor, a díky vnitřnímu podsvícení mu dodává až magickou hladivost. 

ČISTÁ PRÁCE.
Mezi vitrínou na jedné straně a spotřebiči Bosch na druhé je situováno mycí centrum. Jeho součástí je i podstavný dřez - neleží na pracovní desce, ale je instalovaný zespodu. V horních skříňkách nad ním jsou uloženy skleničky, aby byly snadno na dosah: jde o praktické řešení i při ukládání z myčky.

PROSTORNÁ A PŘITOM PO RUCE.
Už tak velkorysý úložný prostor sestavy doplňuje samostatná spíž a rovněž potravinová skříň u prosklených dveří na terasu. Je rozdělena na dvě části, spodní obsahuje výsuvné šuplíky, zatímco ta horní je kvůli lepší dostupnosti vybavena policemi. 

Mladá rodina si vybrala kuchyni Sykora, která dokonale ilustruje jejich náročný vkus a splňuje jejich velká očekávání. Je centrem jejich domova i plánů, a měla by jim skvěle sloužit celá léta. Takhle vypadá světlá budoucnost.

Obrázky

Komentáře

Další realizace