STEJNÝ PŘÍBĚH. NOVÁ RADOST.
Majitelé této realizace viděli u přátel jejich kuchyni Sykora. A dál už to znáte. Inspirovalo je to k návštěvě našeho showroomu,…

O realizaci

STEJNÝ PŘÍBĚH. NOVÁ RADOST.
Majitelé této realizace viděli u přátel jejich kuchyni Sykora. A dál už to znáte. Inspirovalo je to k návštěvě našeho showroomu, kde jim do oka hned padla jedna z vystavených sestav. Vybranou kuchyni jsme přizpůsobili jejich individuálním potřebám a prostoru a vznikl nový, originální kus. Který, jak doufáme, bude na oplátku zase inspirovat nějaké jejich známé.

TOP SESTAVA DOPLNĚNÁ PRAKTICKÝMI NÁPADY.
Kuchyňskou linku přesně podle jejich gusta si majitelé zvolili přímo na prodejně, poté následovalo její ladění a adaptace na konkrétní podmínky. Bílou barvu doplněnou laminátem v dekoru přírodního dubu, skleněnou zástěnu a zafrézované úchytky jsme zachovali, sestavu Top jsme ale navíc ohraničili vysokou skříní se spotřebiči Electrolux z jedné strany; z té druhé jsme přidali lednici s mrazákem. Mezi varnou deskou a dřezem tím vznikla souvislá pracovní plocha, na které se jídlo připravuje jedna radost. Varná část zároveň obsahuje skryté zásuvky. Přímo pod dřezem je umístěn koš pro tříděný odpad. 

DRUHÁ PRACOVNÍ PLOCHA. DVOJÍ UŽITEK.
Ve výklenku za dveřmi jsme vytvořili další pracovní plochu. Slouží jak pro drobné úkony, tak jako místo pro odložení menších spotřebičů. Pracovní desku i jídelní stůl jsme navrhli z vysokotlakého laminátu, který se pohodlně udržuje a zároveň je velmi odolný. Samotná dvířka skříněk jsou v provedení Xtreme matt Alpine White.

SPOLEČNÉ PROSTORY, JEDNOTNÝ DESIGN.
Kromě primární sestavy si majitelé od nás pořídili také výbavu obývacího pokoje a realizaci jsme doplnili řešením vstupní chodby. Možnost podílet se na komplexním vzhledu bytu se podepsala na celkovém dojmu - všechny místnosti jsou elegantně propojené, ve společném funkčním designu. Ladí k sobě i každá zvlášť. Kuchyni jsme dovybavili vlastním jídelním stolem a židlemi a propojili s denní zónou sestavou sklopných závěsných skříní v bílo černé kombinaci. Dekor dřeva byl použit rovněž na obkladových lištách.  

VSTUPNÍ CHODBA, ZE KTERÉ NEBUDETE CHTÍT ODEJÍT. 
Stejný design jsme pak zopakovali i u vstupu do bytu. Do prostoru jsme instalovali vestavěné skříně se zrcadlovými dveřmi. Nejenže prostor opticky zvětšují, spoustu úložného místa nabízejí i ve skutečnosti. Na šatnu navazuje další skříň, která vykrývá původní nevzhledné, revizní dveře. Vše prakticky doplňuje dřevěný obklad s háčky na oblečení. Naproti se nachází okrouhlé zrcadlo s horizontálním šuplíkem - praktický a krásný prvek například na odložení klíčů nebo hřebeny. 

POKRAČOVÁNÍ SNAD PŘÍŠTĚ. 
Kuchyní to začalo, ale příběh pokračuje dál. Tento krásný byt je precizní do posledního detailu a každý den v něm je začátkem něčeho nového, slibného. Je pokaždé radost být součástí něčeho podobného. Těšíme se na pokračování.

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace