Jemná, světlá, praktická a nadčasová

Manželé z Piešťan vsadili na modernost, která zůstane v kurze po dlouhá léta. Matná kuchyně v bledých barvách a v…

O realizaci

Jemná, světlá, praktická a nadčasová

Manželé z Piešťan vsadili na modernost, která zůstane v kurze po dlouhá léta. Matná kuchyně v bledých barvách a v kombinaci se dřevem je oblíbenou volbou do bytů i rodinných domů, která tak snadno nezevšední. Odstín Kashmir doplňuje dekor dubu přírodního a dodává prostoru teplo domova. Rohová kuchyně s laminátovou pracovní deskou a zástěnou je vyrobená zákazníkům přesně na míru. Ať už preferujete tmavé nebo světlé kuchyně, postaráme se i o Váš interiér.

Maximum komfortu s minimem práce

Kuchyně by měla pracovat pro Vás ne proti Vám. Majitelům ulehčují život kvalitní spotřebiče, díky kterým si mohou užívat maximum komfortu s minimem práce. Vestavná myčka nádobí Bosch neruší na pohled a indukční varná deska je doplněná zabudovaným odsavačem par Faber. Design tu tak krásně hraje s funkčností. Značku Bosch si majitelé vybrali pro mikrovlnnou a elektrickou troubu.

Skryté světlo

Osvětlená pracovní plocha je základ. Nejen, že světlo splňuje praktický účel, ještě i dobře vypadá a vytváří v místnosti útulnou atmosféru. V této kuchyni je vyřešené úchytkovou lištou, ve které je integrované LED osvětlení.

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace