RAZ DVA TŘI SYKORA.

Nejlepším doporučením jsou vlastní zkušenosti. Tato sestava je už třetí kuchyní Sykora, kterou v rodině investorů mají - a my věříme, že…

O realizaci

RAZ DVA TŘI SYKORA.

Nejlepším doporučením jsou vlastní zkušenosti. Tato sestava je už třetí kuchyní Sykora, kterou v rodině investorů mají - a my věříme, že spokojenost zavládne i tentokrát. Opět jsme zkombinovali prvotřídní materiály, špičkový design a dokonalé zpracování, díky kterému jsme byli rodinnou volbou poprvé, podruhé i teď do třetice.

VZDUŠNÁ A PŘITOM BYTELNÁ.
V aktuálním případě se jedná o sestavu používající dva typy dřevěného dekoru. Elegantním střídáním tmavého Dubu Cognac se světlejšími plochami Dubu Antic Brown se celý prostor odlehčil. Dvířka v provedení Evermatt Black s úchytkami Exclusive dodávají řešení punc výjimečného luxusu. Stejně tak zapojení barového ostrůvku do jednoho kompaktního celku bylo promyšleným tahem, jehož výsledkem je, že kuchyně působí vzdušně a přesto majestátně.  

PROSTOR NA VŠE. JEN NE NA PRŮMĚRNOST.
Na kratších pólech sestavy u zdí se nachází varná zóna s černým odsavačem s reflektorovým osvětlením; naproti je pak umístěna spotřebičová stěna s pečící a mikrovlnnou troubou. Prostor mezi nimi vyplňuje mycí a přípravné centrum s horními boxy, včetně proskleného kabinetu na sklenice. Skříňky v levém horním rohu mají nápadité klavírové otevírání. Na pracovní desku byla zvolena prémiová žula. V pravé části pak sestava doladěná dvěma vysokými potravinovými skříněmi, což jen podtrhuje mimořádně velkorysý úložný prostor, který kuchyně svým uživatelům nabízí.

BAROVÝ OSTRŮVEK I S VINOTÉKOU. 
Pokud jde o barový ostrůvek, ten disponuje z jedné strany dlouhými šuplíky a výsuvnými zásuvkami, zatímco z druhé má vestavěnou vinotéku a je doplněn triem židlí. Napravo od ostrůvku jsme navíc instalovali prosklené posuvné dveře, které v případě potřeby oddělují kuchyni od obývací místnosti. Jednoduše se vytáhnou, nebo naopak nenápadně zasunou za kuchyňské skříně. 

OD KUCHYNĚ PO HALU. OD SNÍDANĚ PO SKLENIČKU PŘED SPANÍM.
Stejné materiály jako v kuchyni jsme využili také pro design haly. Z totožných dřevodekorů jsme vytvořili poličky, obklad kolem televize i skříňku pod ní, a rovněž závěsný prosklený bar na předsazené stěně nalevo od obrazovky. Naším cílem je nejvyšší kvalitu přenést z kuchyní i dál do života našich uživatelů. A tato realizace je snad trojitým důkazem, že se to daří.

Obrázky

Komentáře

Další realizace