KUCHYNĚ SYKORA - NA VLNÁCH SPLNĚNÝCH PŘEDSTAV.

Být v životě u kormidla znamená nedělat kompromisy a neuznávat ústupky. V bezbřehém světě možností zvolit…

O realizaci

KUCHYNĚ SYKORA - NA VLNÁCH SPLNĚNÝCH PŘEDSTAV.

Být v životě u kormidla znamená nedělat kompromisy a neuznávat ústupky. V bezbřehém světě možností zvolit vlastní vytouženou cestu a držet kurz. Tato realizace je důkazem, že když se spojí jasná představa a dokonalé provedení, skvělý výsledek není nikdy daleko. Představujeme sestavu Sykora, která vás bude unášet na vlnách absolutní spokojenosti.

BÍLÁ, JASNÁ, NEKONEČNÁ. JAKO ŽIVOT NA JACHTĚ.

Celá novostavba je koncipována jako loď na souši, svým tvarem asociuje jachtu a najdete v ní salon, lodní schodiště i kapitánský můstek. Středobodem všeho je pak kuchyň, prostorná a vzdušná, aby poskytovala dostatek místa k velkolepým párty stejně jako neohraničené příležitosti k ambiciózním  výhledům. Provedena v ultra bílé s šedivými akcenty připomíná křídla racka, co se zrovna na horizontu odrazil od hladiny. Luxusní materiály nejvyšší kvality lemují každý centimetr kuchyně, v níž se čas nikdy neunaví.

POHÁNĚNÁ FANTAZIÍ. UKOTVENA V REALITĚ. 

Základ sestavy tvoří lesklá lakovaná dvířka Pure v odstínech White Gloss a Grey Gloss. Sotva znatelné záhyby moderního, disruptivního designu se tu propojují do jednolité rovnováhy a vyhlazují do okouzlujícího rytmu. Jako když jemně šumí oceán a vy víte, že tohle je jediné místo, kde zrovna chcete být. Ukotvení v realitě naopak přináší obklady z dubové dýhy Dubu kartáčovaného, které prostupují pěnivou bílou a přináší jistotu, že vše je přesně tam, kde má. 

VÁŠ DOMOVSKÝ PŘÍSTAV, ODKUD MÁTE NA DOSAH CELÝ SVĚT.

Harmonie v pohybu doslova dýchá z každého koutu. Špičkové spotřebiče Siemens StudioLine obklopuje z jedné strany mycí centrum, z druhé pak dvě vysoké potravinové skříně s důmyslně propracovaným organizérem. Mezi nimi jsou rozeseté odkládací a dekorativní niky. Na jedné z horní skříněk si bystré oči všimnou netradičního odsávání vzduchu, v dolním obložení se naopak skrývá centrální vysavač. V přesně promyšlené dimenzi nemůže chybět ani ostrůvek, který disciplinovaně čeká na povel k akci. Disponuje varnou deskou, přípravnou zónou a seshora namířeným odsavačem. Nadstandardní pracovní deska zaujme jak pěticentimetrovou tloušťkou, tak designem Polystone Ultra White nebo nápaditým tvarováním hran baru. Vyvrcholením exkluzivního řešení je sklo Onyx Grey, které slouží jako zástěna u pohledové části baru či u okna. 

Když po točitých schůdkách sestoupíte do kuchyně, svět kolem se před vámi zhoupne a vzápětí vynoří zpátky jako vysněná oáza, ve které máte vše po ruce a zároveň můžete neustále objevovat a překračovat hranice běžného. Tahle sestava Sykora působí nadpozemsky, třebaže nikdy neopustí suchou zem. Připravena k vašim rozkazům, kapitáne.

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace