S ÚSMĚVEM V KAŽDÉM KOUTKU.
Náš byt je náš svět. Všechno by tu mělo fungovat v náš prospěch a podle našich představ. Od prvního pohledu ráno po finální dotek…

O realizaci

S ÚSMĚVEM V KAŽDÉM KOUTKU.
Náš byt je náš svět. Všechno by tu mělo fungovat v náš prospěch a podle našich představ. Od prvního pohledu ráno po finální dotek večer - doma by mělo být krásně a příjemně. Špičkový interiér, který vám dnes představujeme, je přesně takový. Dotažený do detailu, aby splňoval každé přání svých majitelů. Je kompletně vybavený nábytkem od nás. Nejen v kuchyni, ale v každém koutě. 

TMAVÁ KUCHYNĚ SYKORA ROZJASNÍ VÁŠ DEN.
Středobodem bytu, jak to má být, je kuchyně. Obsahuje dvoustěnnou sestavu a prostorný ostrůvek. Vše v tmavém provedení Evermatt Antracit. Pod spotřebiči se nachází praktický kontejner se zásuvkovým systémem pro odložení pečících plechů nebo objemnějších hrnců. Nádobí je možné umístit také přímo do ostrůvku - obsahuje totiž zásuvky s tichým dojezdem a plným výsuvem. Velmi komfortní je i vysoká rohová skříňka a majitelé si nemůžou vynachválit obří lednici, která je elegantně ukryta v sestavě, takže neruší, jen perfektně slouží, když přijde její chvíle.

VELKOLEPÝ POHLED. I KDYŽ SE NEDÍVÁTE Z OKNA.
Tmavá kuchyňská linka s pracovní deskou Pietra Dark plynule přechází do obývacího pokoje, který nabízí nádherný výhled na historické centrum Prahy. Zde jsme instalovali spodní skříňky ladící s barvou podlahy v odstínu Creative dub přírodní. Jsou vybaveny sklopným otevíráním a spoustou vnitřního prostoru pro uložení televizního příslušenství, DVD knihovny a dalších propriet pro dlouhé večery.

RECEPT NA KRÁSNÉ SPANÍ. 
Byt disponuje dvěmi ložnicemi. První z nich majitelé využívají zároveň jako pracovní zónu - navrhli a vytvořili jsme pro ni speciální stůl s řadou zásuvek, které se otevírají pouhým zatlačením, obejdou se tedy bez úchytek. Společnost jim dělají tři velké šatní skříně. Do budoucna by se tato místnost měla proměnit v dětský pokoj. Pokud jde o hlavní ložnici, ta poskytuje majitelům už nyní naprosté soukromí a je další ozdobou rezidenčního bytu podle nejmodernějších trendů. Kromě denního a nočního stolku je zde i šatna s posuvnými dveřmi. Na nich, stejně jako například na obložení u vstupu do bytu, jsou použité zrcadlové stěny. Nejenže umožňují pohodlnou kontrolu, zda jsou oblečené šaty bez poskvrnky a kravata je perfektně uvázaná, navíc prostor opticky rozšiřují a dodávají mu další punc luxusu. 

OBLEČENÍ DĚLÁ ČLOVĚKA. ŠATNA DĚLÁ BYT. 
Malou šatnu objevíte také v chodbě u vchodových dveří. Je rozdělena na část pro boty a na prosklenou skříň pro odložení věcí na ramínku. Její přídavnou funkcí je zakrytí původních nezvhledných rozvodných dveří. Kompletní vybavení interiéru doplňují skříňky, které jsme realizovali v koupelně a na toaletě. 

100 % ŘEŠENÍ. 100 % SYKORA.
Když chcete mít jedinečné řešení celého bytu, stačí vám dnes jeden dodavatel. V Sykora se soustředíme na to, abyste žili krásně a tak, jak jste si vysnili. To znamená, že kuchyní to u nás začíná, ale rozhodně nekončí.

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace