Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

O nás


Vítejte na Bydlo.cz 

Bydlo.cz - je dokonale připravené prostředí pro prezentaci interiéru a architektury. Uživatelé zde najdou inspiraci, budou moci sledovat a kontaktovat své oblíbené architekty, ukládat, sdílet zajímavé projekty, nebo mají možnost vyhledat architekta působícího v jejich okolí. Máme unikátní systém třídění umožňující filtrovat fotky projektů dle druhu, barvy, materiálu, lokality realizace atd. Protože jsou pro nás na prvním místě uživatelé, jsou stránky plně responzivní, aby byla jejich návštěva stejně pohodlná a příjemná z jakéhokoli zařízení. Ukažte své realizace světu a založte si profil na Bydlo.cz ještě dnes!.
 
Chcete vědět, proč jsme tady? Naším cílem je stát se největší galerií fotografií, realizací českých a slovenských interiérových designérů a architektů. Inspirovat uživatele a profesionálům dát originální prostor pro prezentaci.

 

Pro média

Jste novinář či bloger? Chcete o nás napsat nebo s námi spolupracovat? Ozvěte se na mail info@bydlo.cz a domluvíme se!

 

A kdo jsme my?

Společnost Bydlo online s.r.o. IČ: 08506663 se sídlem v Brně

info@bydlo.cz

tel. 720 555 222

 

Servisní podpora

V případě problémů s nahráváním, správou nebo editací projektů nás prosím kontaktujte na emailové adrese servis@bydlo.cz.

 

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock