Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Filtr Filtr
Kategorie

Kuchyně

Obývací pokoj

Jídelna

Ložnice

Dětský pokoj

Šatna

Koupelna

Záchod

Pracovna

Předsíň / chodba

Schodiště

Sauna

Bazén

Zahrada

Zimní zahrada

Terasa / balkón

Altán / pergola

Dům / architektura

Dřevostavba

Srub / roubenka

Sklep / vinotéka

Styl
moderní
minimalistický
klasický
rustikální
industriální
eklektický
retro / vintage
skandinávský
funkcionalistický
konceptuální
Barva
Chci více projektů

Kuchyně Sykora

Výrobce nábytku | views 1100

SYKORA | Pomocí nejmodernějších výrobních technologií vyrábíme vysoce kvalitní kuchyně a nábytek na míru. Naše výrobky si získaly mezinárodní renomé a pomáhají k lepšímu životu nejnáročnějším klientům nejen v tuzemsku, ale také například v Německu, Norsku, Slovensku, Maďarsku, Estonsku, Lotyšsku, Rusku, Nizozemsku, Austrálii či USA.

Zobrazit profil

Cardinal Design

Interiérový design | views 999

Cardinal Design se zabývá tvorbou interiérového designu a dodávkami luxusního nábytku od renomovaných Italských výrobců. Vytváříme návrhy interiérů na klíč včetně 3D vizualizací a následně tyto projekty realizujeme. Máme velký showroom v Praze.

Zobrazit profil

LUCERN stav s.r.o.

Stavební firma | views 1535

Naše společnost byla založena s jasným cílem, a to navrhovat a stavět moderní dřevostavby za vynikající ceny. Klientům nabízíme konzultace v moderním vzorovém domě, kde fyzicky představíme naše vysoké standardy. Kvalita je pro nás prioritou, a proto každou naší stavbu kontrolují odborníci z nezávislých institucí. Klient na základě těchto kontrol získává certifikát kvality stavby. Všem klientům doporučujeme nechat si zpracovat individuální návrh…

Zobrazit profil

Pavelka nábytek

Výrobce nábytku | views 905

Jsme firma zabývající se výrobou nábytku z deskových materiálů. Máme v Trutnově jednu z nejlépe vybavených dílen v kraji. Dílna má tři systémově propojené CNC stroje. Projektovou dokumentaci zpracováváme v profesionálním programu pro řízení výroby. Vždy vidíte do detailu, na milimetry, to co skutečně dostanete vyrobené. Spolupracujeme s řadou designérů a firem, které navrhují nebo zařizují vybavení do interiérů.

Zobrazit profil

Srubové domy KONTIO

Dřevostavby | views 619

Zdravé bydlení je zajištěno díky použití dřeva ze severské borovice jako základního stavebního materiálu. Struktura tohoto hustého severského dřeva a jeho vlastnosti umožňují výtečnou přirozenou regulaci tepla a vlhkosti vzduchu v interiéru srubu.

Zobrazit profil