NOBLESA, KTERÁ VYNIKNE. 

Zlatý řez, zlaté oko, zlatý střed nebo zlaté líčení. V designu a vizuálním průmyslu má zlatá své nezastupitelné místo, které…

O realizaci

NOBLESA, KTERÁ VYNIKNE. 

Zlatý řez, zlaté oko, zlatý střed nebo zlaté líčení. V designu a vizuálním průmyslu má zlatá své nezastupitelné místo, které prokazuje vysokou hodnotu,  podmanivost a profesionální kvalitu. Mladí ukrajinští majitelé proto už několik let do svého domu sháněli kuchyni ve zlatém odstínu. Z estetických i rodinných důvodů je pro ně tahle barva příznačná, definující a rozprostírá se po celém interiéru, od zdí a kování na schodišti po lemování v ložnici. Zlatou sestavu jim ovšem žádné z oslovených kuchyňských studií neumělo udělat. Až na nás. V Sykora jsme našli odpovídající řešení použitím speciálního laku Gold Evermatt. Výsledek? Kdyby šlo o mistrovství kuchyní, bere takhle sestava jasné zlato. 

MATERIÁLOVÁ POEZIE. KVALITA JEDNA BÁSEŇ.

Přestože jde o kuchyni používanou už několik let, vypadá stále jako nová. Majitelé si pochvalují, že zlatá perfektně vzdoruje času i výkyvům trendů. Je reprezentativní a svým způsobem okázale působivá po celé generace. Dvířka ve zlatém laku Gold Evermatt a plochy s bílým leskem jsme navíc vyšperkovali dřezem a pracovní deskou z technického kamene Poetic Black. Vzájemně se harmonicky doplňují a do záře zlata vnáší trochu každodenní robustnosti a stability. Stejný materiál jsme použili také na televizní zástěnu v hale. Protože detaily rozhodují i tam, kde se luxus podává ve velkém.

OD ZAČÁTKU AŽ DO KRAJE PRVOTŘÍDNÍ.

Zatímco zlatá se dá považovat za nevšední a mimořádnou, uspořádání kuchyně do obráceného písmene U je naopak navýsost praktické. I bez dnes oblíbeného ostrůvku nabízí spoustu obslužného a pracovního místa, jednotlivé zóny na sebe komfortně navazují. Dvoukřídlé okno vnáší do místnosti dostatek přirozeného světla, o zbytek se postará zdobený lustr a rovněž skříňky, které jsou podsvícené. Prostor je kompletně využitý, aniž by byla kompromitována jeho komfortnost. Rohové horní boxy mají po celé své výšce výsuvy, takže jsou odkudkoli skvěle přístupné.

PĚTIHVĚZDIČKOVÝ POŽITEK KAŽDÝ DEN.

Vedle zlatavého charakteru tvoří dominantu sestavy špičkové spotřebiče Miele, včetně velké vestavné americké lednice se dvěma zásuvkami na mrazák, nebo vinotéky, která se otevírá na dotek. Tady je vše řečeno na maximum. Každodenní využití a spokojenost tak přináší například i nahřívací zásuvka na talíře - pro někoho možná zbytečný přepych, ale kdo jednou vyzkoušel, už nemůže jinak. I doma si připadáte jako v michelinské restuaraci se vším úžasným servisem, co k tomu patří.

Tato kuchyně - stejně jako její majitelé - vystupuje z davu. Je okouzlující, zářivá,  ze zlatého věku interiérového designu, a zároveň dokonale funkční a výkonná. Jak rádi říkáme: V Sykora plníme sny, na které jinde nedosáhnete. Zlatá slova :) 

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace