Dokonalá ergonomie

Jak to dopadne, když návrhářka sama navrhne kuchyni? Když má za sebou spoustu realizací pro zákazníky, má z první ruky přehled o…

O realizaci

Dokonalá ergonomie

Jak to dopadne, když návrhářka sama navrhne kuchyni? Když má za sebou spoustu realizací pro zákazníky, má z první ruky přehled o materiálech, barevných provedeních a přesně ví, co chce a co ne? Rozhodujícím prvkem zde byla zejména dokonalá ergonomie. Věci mají své jasné místo, což je logické a praktické, neděláte žádné další kroky, máte vše po ruce přesně tam, kde to potřebujete. Ani volba designu nebyla náhodná. Celý dům je koncipován do tří prvků – bílá, šedá, dřevěná. Bílé skříňky ve vysokém lesku provzdušňují již tak velkorysý prostor, který tak vypadá otevřený a čistý. Ostrůvek v šedé barvě decentně rozbíjí bílou a v kombinaci s dřevěnými podlahami vytváří příjemnou domáckou atmosféru.

Středobod kuchyně

Ostrůvek přímo uprostřed, zachycuje oko přímo od dveří. Je plný výsuvů a skrytého úložného prostoru. Jeho povrch tvoří přírodní kámen Donatello, který je také potažen na bočních stěnách a plynule navazuje na zem. Deska je vyrobena z technického kamene, který je velmi odolný, trvanlivý a nemusíte se bát dát na něj i horký hrnec. Majitelé ji chtěli na vyšší úrovni, než je obvyklý standard. To lépe vyhovuje jejich potřebám a všichni členové domácnosti ji mohou pohodlně používat.

Čistý povrch bez bariér

Bílý keramický dřez potěší majitele snadnou údržbou. Vzhledem k tomu, že je integrován do pracovní desky, nenajdete žádné spoje, což oceníte při čištění. Kuchyně tak vypadá čistě a hladce. Je doplněna designovou baterií Blanco se sprchovým koutem.

Každodenní pomocníci

Vysoce kvalitní spotřebiče jsou dekorací každé kuchyně. Varná deska Siemens s flexInduction, na které nenajdete definované zóny vaření. Kdekoli na něj hrnec položíte, funguje tam, čímž poskytuje maximální svobodu v kuchyni. Chladnička Liebher s nulovou zónou prodlužuje trvanlivost potravin a digestoř zabudovaná do horní skříňky je praktickým pomocníkem skrytým před očima místních obyvatel i návštěvníků.

Zajistíme vaše nápady

Velkorysý dům si také zaslouží velkorysou kuchyň. Vysoké stropy, dřevěné podlahy, otevřený, čistý, vzdušný prostor... tady se rozhodně necítíte stísněně.

Máte rádi světlou nebo tmavou kuchyni? Umožňuje váš interiér taková prostorná řešení, nebo dáváte přednost menší, útulnější variantě? Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, naši návrháři vám rádi vyhoví.

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace