Multifunkční prostor místnosti zahrnuje jak kuchyni a jídelní část, tak obývací prostor. Materiálové propojení proto bylo extrémně důležité - při přechodu z jednoho rohu do druhého bylo potřeba zachovat stejnou energii a vizuální jiskru.

O realizaci

Mít vlastní představu je jedna věc, do detailu ji naplnit věc druhá. V tomto případě se to povedlo dokonale. Majitelé přesně věděli, co a jak chtějí, a my jsme jim to pomohli zrealizovat. Takto vypadá splněný sen v praxi. Tohle je způsob práce, který máme v Sykora nejraději. Vyplnit každé přání a prázdné stěny proměnit v místo plné perfektního života.

CHYTRÁ KRÁSA

Multifunkční prostor místnosti zahrnuje jak kuchyni a jídelní část, tak obývací prostor. Materiálové propojení proto bylo opravdu důležité - při přechodu z jednoho rohu do druhého bylo potřeba zachovat stejnou energii a vizuální jiskru. 

Pro robustní, vysoké skříně tak byla zvolena dýha Dub Sukatý - při vstupu do haly na ní okamžitě ulpí oči na rozdíl od prstů, jejichž otisky na dvířkách nikdy nezůstanou. Právě chytrá řešení jsou v této sestavě všudypřítomná, což se nedá říct o  vypínačích,  jež tu naopak zcela chybí. Osvětlení se ovládá buď přes mobil, nebo se automaticky zapíná podle množství světla, které zrovna přichází bočními celoskleněnými stěnami. 

Pro pracovní desku jsme s majiteli vybrali žulu Nero Zimbabwe Patinato. Je proslulá svou odolností a dlouhou životností. Nepoškrábe se, vzdoruje agresivním látkám i vysokým teplotám do 250°C, mimořádně snadno se udržuje. Do varné desky je zabudován i odsavač par. Blízko něj je pak vyfrézované ovládání žaluzií. Tohle vše rámuje elegantní ostrůvek Lak Evermatt Antracit. Ve stejném designu jsme dodali i skříňky pod televizi.

NADČASOVÉ TECHNOLOGIE PRO KAŽDODENNÍ LUXUS

Pokud jde o spotřebiče, majitelé si přáli kombinaci Siemens, včetně kávovaru a dvoudveřovou lednici. Je prostorově zarovnaná se zbytkem korpusu, takže ze sestavy nijak rušivě nevystupuje. Vedle ní se nachází vchod do komory se zásobami. Pod spotřebiči jsou umístěné výsuvné zásuvky, které slouží například pro velké hrnce nebo jako organizér na pokličky.

Kromě kuchyně jsme do interiéru dodali také boxy a poličky pro tří koupelny v provedení Lamino Dub přírodní a k tomu skříň do vstupní chodby v bílém matném laku. Když splnit sen, tak se vším všudy. Kompletně a do posledního detailu. Posykorovsku.

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace