Velký prostor pro kuchyni je vždy výhra. Rozsáhlý kuchyňský ostrůvek má v této kuchyni několik využití. Vypadá skvěle, slouží k vaření, mytí, přípravě i pro…

O realizaci

Velký prostor pro kuchyni je vždy výhra. Rozsáhlý kuchyňský ostrůvek má v této kuchyni několik využití. Vypadá skvěle, slouží k vaření, mytí, přípravě i pro příjemné posezení. 

Stačí pohled na podsvícenou pracovní desku z umělého kamene a všichni ví, že tady se vyznává praktická krása. Vysoké skříně kombinující dřevo a bílý lak neokázale, ale o to efektněji připomínají, že kde je cit, nápaditost a elegance, tam má každý okamžik své trvalé kouzlo. A co teprve ten prodloužený ostrůvek propojující varnou část s jídelním stolem a jasanovým barem? Není třeba dalších slov a dojde nám, že v téhle kuchyni se věci dělají a prožívají společně. Když váš život stojí za to, vaše kuchyně je toho důkazem.

Kvalitní kuchyně není jen místem k vaření

Je to prostor pro vaše sebevyjádření. Deklarace vašeho vkusu, nároků, chutí, životních radostí i stylu. Ukazuje, kam až jste se dostali. Stačí pohled na podsvícenou pracovní desku z umělého kamene a všichni ví, že tady se vyznává praktická krása. Vysoké skříně kombinující dřevo a bílý lak neokázale, ale o to efektněji připomínají, že kde je cit, nápaditost a elegance, tam má každý okamžik své trvalé kouzlo. A co teprve ten prodloužený ostrůvek propojující varnou část s jídelním stolem a jasanovým barem? Není třeba dalších slov a dojde nám, že v téhle kuchyni se věci dělají a prožívají společně. Když váš život stojí za to, vaše kuchyně je toho důkazem.

 

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace