SYKORA. SPOJENÍ TOHO NEJLEPŠÍHO Z PŘÍRODY I LIDSKÉ MYSLI.

Jak si představujete své vysněné bydlení vy? Řada lidí by odpověděla, že i uvnitř čtyř stěn touží po…

O realizaci

SYKORA. SPOJENÍ TOHO NEJLEPŠÍHO Z PŘÍRODY I LIDSKÉ MYSLI.

Jak si představujete své vysněné bydlení vy? Řada lidí by odpověděla, že i uvnitř čtyř stěn touží po doteku přírody - po vůni dřeva, neomezeném výhledu k vrcholkům kopců a životodárné, naplňující energii stromů. V případě této realizace se krásně sešlo všechno. Už samotný dům je dokonalou ukázkou harmonie mezi nejnovějšími technologiemi a letitým odkazem světa tam venku. Je postavený na šikmých pilířích zapuštěných hluboko do země a vybavený obrovskými skleněnými průhledy v každé z místností. Tohle je bydlení radost pohledět.

DUB S ŽULOU. KRÁSA S VÝKONEM.

Právě vzdušnost a příroda byly motivy, které jsme při realizaci kuchyňské sestavy nejen dodrželi, ale maximálně rozvinuli. Kuchyně v sobě zahrnuje prvotřídní materiály, ve kterých se odráží půvab kartáčované dubové dýhy, na niž přirozeně navazují černě lakovaná dvířka v provedení Evermatt Antracit. Celé je to doplněno tmavou žulovou deskou Nero Zimbabwe s povrchovou úpravou patinato, skleněnou zástěnou pod horními skříňkami a neviditelnými úchytkami Exclusive. Tento působivý kontrast dodává místnosti hřejivou dynamiku a do prostoru prozářeného denním světlem z celoformátových oken vnáší punc hravé elegance. Důstojnost dřeva se tu promyšleně kombinuje s designovým minimalismem.

ÚŽASNÁ ZVENČÍ. I ZEVNITŘ.

Jak skvěle vypadá, tak báječně se používá. Sestava disponuje velkorysým úložným prostorem - díky potravinovým skříním se skrytými zásuvkami, výsuvy a s drátěným programem Tandem mají majitelé vše, co potřebují, rychle a pohodlně po ruce. Další skladové místo nabízí zásuvky ve spodních skříňkách nebo rezervoár v ostrůvku. Ten slouží jako pracovní i servírovací plocha, podle toho, v jaké fázi vaření se majitelé zrovna nachází. V této kuchyni je prostor pro vše, jen ne pro kompromis v kvalitě. Praktičnost provedená par excellence.

ZLEHKA SE DOTKNOUT. NAPLNO UŽÍVAT.

Když jsme u vaření, v kuchyni jsou instalované chytré spotřebiče Siemens. Varná deska je navíc doplněna grilem Teppan Yaki a v jedné ze skříní je vestavný kráječ. Nechybí monoklimatická lednice Liebherr, ke které přibyla také dvouzónová vinotéka. Ideální cíl, kam zamířit pro perfektně vychlazenou lahev, když za prosklenými zdmi přichází večer a začíná se romanticky stmívat. Stačí se vinotéky dotknout a sama se otevře. V pracovní desce je pak zapuštěné dálkové spínání světel a žaluzií, které se dají ovládat i hlasem. Další specialita? Majitelé mají tři kočky a psa. Kvůli nim je pod dřezem čidlo, které čtyřnozí mazlíčci aktivují pohybem tlapky a z kohoutku se jim spustí voda. Prostě naprostá idylka. Pro zvířata i jejich páníčky.

Když chcete žít v souladu s přírodou i tím nejlepším, co nabízí lidský um, v této sestavě najdete vše, co hledáte.

Obrázky

Komentáře

Další realizace