Představte si, že každý den za vámi přichází se svými sny a plány na novou kuchyni desítky zákazníků. Když pak nastane čas na vaši vlastní sestavu, jaká bude?…

O realizaci

Představte si, že každý den za vámi přichází se svými sny a plány na novou kuchyni desítky zákazníků. Když pak nastane čas na vaši vlastní sestavu, jaká bude? Zažili jste spoustu projektů, znáte veškeré materiály a barevné varianty, jste obklopeni nevyčerpatelnou inspirací. Jak náročné bude vybrat si sami pro sebe?

Zkušenosti mluvily jasně. Skvělý design je jedna věc, praktické využití ta druhá, neméně podstatná. Kuchyně proto obsahuje množství chytrých úložných prostor, které jsou vždy po ruce. V přípravné zóně se tak nachází výsuv, který v sobě má zabudovaný mimo jiné i organizér na talíře. Kousek od něj, do zlomu sestavy, byl včleněn horizontální výsuv pro uložení ochucovadel. Naopak pod varnou deskou jsou umístěny zásuvky, v nichž ve třech úrovních pod sebou odhalíte pomůcky k vaření, potraviny i hrnce. Vše v logické posloupnosti. Vše tak, jak si paní kuchyně představovala.

Inspirovat se jinými je užitečné, nakonec je ale vždy nejlepší dát na své vlastní potřeby, osobní vkus a životní styl. Kuchyně totiž neznamená jen okno do domu, ale i do srdce vaší domácnosti.

Obrázky

Komentáře

Další realizace