INTERIÉR SNŮ OD SYKORY. PROTOŽE KVALITA NEZNÁ HRANICE.

Proč zůstávat u kuchyně, když můžete mít úžasně zařízený celý dům? Mladí manželé rekonstruovali své…

O realizaci

INTERIÉR SNŮ OD SYKORY. PROTOŽE KVALITA NEZNÁ HRANICE.

Proč zůstávat u kuchyně, když můžete mít úžasně zařízený celý dům? Mladí manželé rekonstruovali své rodinné hnízdo a jako svou prioritu si stanovili kuchyni nejvyšší kvality. Po schůzce s naším designérem, který za nimi dorazil až domů; precizních, nápaditých návrzích, které si zamilovali, a především pak po zkušenosti, jakou jim spolupráce přinesla, se nakonec rozhodli si od Sykory vybavit kompletní interiér. 

KUCHYNÍ TO VŠE JEN ZAČÍNÁ.

Možnost vytvořit vybavení celého domu zaručuje majitelům designovou čistotu a stylovou harmonii. Barvy, přístup, materiály - vše spolu ladí, od ložnice přes kuchyňskou sestavu až po vstupní chodbu. Jedinečná atmosféra interiéru je zachována v každém koutě a jen se přizpůsobuje jeho individuálním potřebám. Navrhli, vytvořili a doručili jsme TV skříňky, poličky i knihovnu do haly, vybavili jsme šatnu vestavěnými boxy Elegant, v ložnici jsme obstarali stěnu u zrcadla a projekt jsme finalizovali obložením chodby.  Základní tón byl ale určen právě kuchyní a její kombinací bílého matu Evermatt Alpine a Dubu přírodního. Střídání dřevitých ploch s bílým šmrncem je všudypřítomný a navozuje báječný pocit komfortu, luxusu i domácí hřejivosti. 

SESTAVA, KTERÁ ZÁŘÍ.

Samotná kuchyňská sestava v provedení Top vychází z pravoúhlého půdorysu a je protažena kolem okna, kde je zakončena vystupujícím ostrůvkem. Uspořádání do nedokončeného písmene U umožňuje jednoduchý přístup ke všem obslužným i úschovným zónám, stačí se otočit a cokoliv potřebujete, máte hned po ruce. Pro pracovní desku jsme zvolili vzor Sealand Dark, kdy tmavá barva symetricky narušuje bílý jas skříněk a ukotvuje sestavu v prostoru. Po celé délce kuchyně je navíc instalován LED pásek, což působivost sestavy ještě zvyšuje. 

ANI DROBEK KOMPROMISU.

Potravinová skříň disponuje vnitřními šuplíky a organizéry, v sestavě nechybí ani dvojitý výsuv na utěrky a vysoké láhve, vinotéka v odhalené přední části ostrůvku nebo lednice v šířce 75 centimetrů. U stropu jsme nainstalovali výklopné skříňky pro snadnou dosažitelnost, takže je elegantně zužitkována celá kapacita místnosti. Vestavný odsavač je od značky Franke a ve spodní liště těsně nad podlahou se nachází integrovaný vysavač - drobky od vaření nebo jídla lehce shrnete sem a šachta do centrálního systému je okamžitě odsaje. 

Promyslet si celý dům do detailu a nedělat kompromisy je cesta, jak si zařídit bydlení, které budete milovat do posledního centimetru a kde se v každé situaci a v každém místě budete cítit opravdu jako doma. Je skvělé, když tu možnost máte a ještě lepší, když ji bezezbytku využijete.

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace