Mladá rodina, která se nemusí omezovat prostorem, si na první dojem zamilovala tuhle barevnou kombinaci. Skříňky jsou zvoleny z exkluzivního materiálu LAK…

O realizaci

Mladá rodina, která se nemusí omezovat prostorem, si na první dojem zamilovala tuhle barevnou kombinaci. Skříňky jsou zvoleny z exkluzivního materiálu LAK EVERMATT BLACK, který je vysoce odolný proti opotřebení, poškrábání a otiskům prstů. Je taky velice příjemný na dotek a zachovává si svoji barevnou stálost. Zvolené úchytky na hranu jsou s takovou povrchovou úpravou, aby ladily a splývaly s barvou skříněk. K černé se úžasně hodí dřevo, proto jsou horní skříňky v designu DUB COGNAC. Po celé spodní délce těchto skříněk jsou namontované světla, které prosvítí celou pracovní plochu.

PROSTORNÁ KUCHYNĚ V NEOKOUKANÉM DESIGNU Z EXKLUZIVNÍCH MATERIÁLŮ

Kuchyňskou linku prosvětluje světlá pracovní deska z technického kamene TECHNISTONE NOBLE ARETI BIANCO. Charakteristické vlastnosti materiálu technistone je nenasákavost, neporéznost a vysoká odolnost kamene proti poškrábání a chemikáliím. Lesklý povrch dodává eleganci a dobře se udržuje. Kuchyně je prostorná, je zde dostatek úložného prostoru a velká pracovní plocha. Umístění elektrické trouby, parní trouby a kávovaru je pohodlně vedle sebe čímž jsou v příjemné výšce a dobře dostupné. Ve spodních rozích kuchyně jsou zabudované výsuvy LeMans, které mají praktické využití pro uložení hrnců a chytře využívají jinak špatně dostupné místa. Kuchyňský stůl umístěný v rozlehlé kuchyni je skvělou zónou pro sešlost s rodinnými příslušníky i přáteli. Skříňky v jídelně jsou ze stejného materiálu jako v kuchyni aby barevně i materiálově ladily a harmonicky doplňovaly celý interiér.

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace