Hlavní kouzlo téhle sestavy spočívá v perfektní harmonii. Bílé plochy se střídají s šedivou stěrkou a stejně tónovaným obložením. Vysoké skříně táhnoucí se až ke stropu v provedení Kasmir lak lesk doplňuje stejně široký a stejně designovaný ostrůvek - s prodloužením v podobě barového pultu z masivního dubu.

O realizaci

LÁSKA NA PRVNÍ POHLED.

Tak dlouho se chodí okolo, až se dílo uvaří. To bylo tak.  Mladá rodina s krásným malým dítětem měla častou cestu kolem  jednoho z našich studií a vždy, když jeli kolem, jejich oči sklouzly na výstavní sestavu za výlohou. Ukázalo se, že to byla láska na první pohled. Takže když poprvé vešli dovnitř, bylo rozhodnuto. “Chceme přesně tuhle kuchyni a žádnou jinou.” Light Grey se jmenovala a jejího následovníka dnes mají manželé u sebe doma. Vzhledem ke kvalitě provedení a nadčasovému designu si troufáme tvrdit, že  jde o vztah minimálně na několik desetiletí. 

BUDOUCNOST JE HARMONICKÁ.

Hlavní kouzlo téhle sestavy spočívá v perfektní harmonii. Bílé plochy se střídají s šedivou stěrkou a stejně tónovaným obložením. Vysoké skříně táhnoucí se až ke stropu v provedení Kasmir lak lesk doplňuje stejně široký a stejně designovaný ostrůvek - s prodloužením v podobě barového pultu z masivního dubu. Právě na něm se servírují pohádkové snídaně každý víkend. Na druhé straně solitéru pak bystrý zrak a vybraný nos odhalí další magickou záležitost - vestavěnou vinotéku. Jeden lepší ročník vedle druhého, protože dobré věci jsou prověřené časem. Samotná pracovní deska nese katalogové označení Antracit Ceramic a majitelé totožný materiál využili i do výklenku naproti mycímu centru. 

VÝSTAVNÍ ŠARM PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST.

Skříňová část obsahuje kromě spotřebičové stěny a onoho výklenku s přípravnou zónou také velkorysé výsuvy a zásuvky na vše potřebné - od hrnců po organizéry na koření nebo vysoké láhve. Výjimečná ergonomie a praktičnost byly jedny z věcí, které mladý pár s citem pro detail tolik oslovily. I proto má třeba varná deska zabudovaný odsavač, šetří se tak místo i zbytečný pohyb navíc. 

Pokaždé, když jeli kolem výlohy studia, říkali si: tuhle kuchyni bychom si uměli představit u sebe doma. Teď už si to představovat nemusí. Happy end jak se patří.

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace