NA ZAČÁTKU JSOU PRÁZDNÉ STĚNY A PLNÁ HLAVA NÁPADŮ.

Nejkrásnější kuchyně nevznikají ve výrobních halách a montážních provozech, ale mnohem dřív. V hlavách…

O realizaci

NA ZAČÁTKU JSOU PRÁZDNÉ STĚNY A PLNÁ HLAVA NÁPADŮ.

Nejkrásnější kuchyně nevznikají ve výrobních halách a montážních provozech, ale mnohem dřív. V hlavách budoucích majitelů a našich designérů Sykora. Propojením představ, prostoru, nápadů a možností se rodí sestavy, která skvěle zapadnou na své místo i do životního stylu a potřeb těch, kteří si je pořizují. Ideální scénář? Když je možné kuchyni plánovat ještě ve fázi stavebního projektu, tak jako tomu bylo v tomto případě. Na základě návrhu vytoužené kuchyně došlo k upravám části stavby a změnám některých dispozic. Výsledkem je do posledního milimetru naplněný sen. 

TMAVÁ DESKA PRO SVĚTLÉ STRÁNKY ŽIVOTA.

Špičkový vzhled, luxusní materiály a všudypřítomná elegance. Vytvořená kuchyně Sykora od prvního okamžiku působí, jako byste zde žili od nepaměti a přesto vás tu každý den čekalo nové vzrušující překvapení. Promyšlený interiér nabízí perfektní přístupnost i mimořádnou estetickou hodnotu. Masivní blok vysokých skříní odlehčuje protější skleněná stěna, zatímco uprostřed se nachází dlouhý ostrůvek s mycím i přípravným centrem a závěsným odsavačem. Pro keramickou pracovní desku, která ostrůvek zastřešuje, jsme zvolili provedení Neolit Basalt Black. Stejný design objevíte také na bočnicích, čímž vzniknul podmanivý a funkční monolit, jakýsi středobod zdejšího vesmíru, v němž život ukazuje jen své krásné stránky. Abychom kýžený efekt ještě více podpořili, vybavili jsme solitér vinotékou a prosvícenou nikou.  

KUCHYNĚ SYKORA: UMÍ VŠECHNO, AŽ NA KOMPROMISY.

Dvířka skříní podél celé boční stěny jsou v leštěném laku Top White Gloss a disponují zafrézovanými úchytkami Top Nerez. V kombinaci s tmavou podlahou a dvoubarevným solitérem přináší do vzdušného interiéru pravidelný řád i ladnou, rytmickou nadčasovost. Za bílými lesklými dvířky se skrývá jak velké množství úložných prostor a organizérů, tak potravinová skříň či velkoobjemová chladnička a mraznička Master Cool od Miele. Právě dostatek chladícího místa byl jedním z důležitých požadavků majitelů, které bylo nutné bez kompromisů splnit. Do kompaktu skříní jsou zasazené i další high-endové spotřebiče, včetně parní trouby Miele, vakuovací zásuvky na sous-vide nebo drtič odpadků.

Kuchyňská sestava plynule přechází do jídelní zóny a následně do obývací části. Židle u stolu jsou rovněž Sykora - model Katalan Nautilus, a společně s ostatními prvky vytváří bezchybný, pulzující celek. V této sestavě prostě bylo myšleno na vše, a to s předstihem. Být o krok napřed totiž znamená, že vás čekají dlouhá léta spokojenosti, kvality a radosti bez ústupků.

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace