KDYŽ SI CHCETE UŽÍT KRÁSNÝ VÝCHOD… I ZÁPAD.

Celý svět na jednom místě. Někdy se podaří mít pod jednou střechou všechny odstíny i emoce a umně je…

O realizaci

KDYŽ SI CHCETE UŽÍT KRÁSNÝ VÝCHOD… I ZÁPAD.

Celý svět na jednom místě. Někdy se podaří mít pod jednou střechou všechny odstíny i emoce a umně je zkombinovat tak, že si v nich každý najde to své. Aktuální realizace kuchyně Sykora Pro Xtreme Black Matt je přesně taková. Kosmopolitní pár z odlišných koutů planety si ve svém nově zrekonstruovaném domě přál mít sestavu, která bude perfektně vyjadřovat jejich životní styl: přírodu jako na dlani a nejmodernější technologie k tomu. Ať se na to díváte z jakékoliv strany, podařilo se.

ROZDĚLENÉ DŘEVEM, SPOJENÉ MYŠLENKOU.

Základ kuchyně tvoří dva korpusy v provedení Xtreme v černém matu, které v rohu odděluje dřevěný masivní sloup s traverzou. U delší zdi, naproti  prosklenému průhledu do zahrady, se nachází  mycí a přípravná zóna s efektním designovým řešením vysokých skříní, které stylistikou připomínají kapitánský můstek. Protažené až do stropu vzdušnou místnost elegantně ukotvují a zároveň z ní vyčnívají jak prostorově, tak esteticky. Z praktických důvodů jsou bez úchytek, s dotykovým otevíráním Tip On. 

DVĚ MYČKY. NEKONEČNO ČISTÉHO DESIGNU.

Spodní skříňky pod keramickou pracovní deskou Neolit Basalt Black ovšem úchytky mají - černé na černém působí jako další stylotvorný akcent. Mezi dolními skříňkami jsou zabudované také dvě myčky, takže v kuchyni je vždy čisto, nikde se neválí použité nádobí.

KUCHYNĚ SYKORA PLNÁ PŘEKVAPENÍ. 

Z boční strany je sestava doplněna 3D spotřebičovým centrem. Zprava i zleva jsou umístěny dvě lednice, uprostřed mezi nimi v ideální obslužné výšce jsme instalovali mikrovlnnou a pečící troubu. Centrum není vestavěné do zdi, naopak z ní vystupuje, aby perfektně ladilo s otevřeným schodištěm hned vedle. Díky tomu vznikla jedna z mnoha specialit sestavy - skrytá úklidová místnost.

S překvapivými detaily, které nejsou vidět na první pohled, i celkovým designem, který dokonale zapadá do rytmu místnosti i života svých majitelů, tato kuchyně představuje ostrov jistoty, kde žádný den není všední.

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace