KUCHYNĚ, DO KTERÉ MÁTE CHUŤ SE ZAKOUSNOUT.

Odsavač vyjíždějící z pracovní desky, podsvícené niky nebo bodová světla nad ostrůvkem. Funkční nápady, které…

O realizaci

KUCHYNĚ, DO KTERÉ MÁTE CHUŤ SE ZAKOUSNOUT.

Odsavač vyjíždějící z pracovní desky, podsvícené niky nebo bodová světla nad ostrůvkem. Funkční nápady, které ukazují, že dokonalost je v detailu. To hlavní, co tuto kuchyňskou sestavu Sykora dělá tak okouzlující, se ovšem objevuje jinde. Je to celistvý, kompaktní dojem, který vyvolává. V barevné kombinaci mléčné a hořké čokolády ve vás vzbuzuje chuť dotknout se jí, ponořit do ní a zažít zde opojné chvilky. Tahle kuchyně není prostorem k vaření. Ale k intenzivnímu, nekonečnému vychutnávání. 

ZE STUDIA SYKORA  PŘÍMO DO VAŠEHO NAPLNĚNÉHO ŽIVOTA.

Majitelé se do sestavy zamilovali ještě před tím, než ji měli doma. Poprvé ji viděli vystavenou v našem kuchyňském studiu a okamžitě věděli, že to je něco, co bude z jejich domu tvořit domov. Protože jde o druhou kuchyni od nás, bylo jim jasné, že ve spolupráci s návrháři a designery Sykora ji přizpůsobí svým individuálním požadavkům a vyladí na míru půdorysu i záměru místnosti. Základem všeho jsou čisté linie v profilu Pure a provedení dvířek ve verzích Evermatt Terrabrown a Dub Cognac lamino. Propracované střídání světlejších a tmavých ploch dodává kuchyni další rozměr, odlehčuje ji a zútulňuje zároveň. 

SVĚTOVÁ KVALITA. DOMÁCÍ POTĚŠENÍ. A VŠE MEZI TÍM.

Vysoké skříně obsahují spoustu úložného místa, nabízí útočiště spotřebičům, potravinové skříni s výsuvy, i dekorativním poličkám. Navazuje na ně dlouhý, rozměrný ostrůvek vycházející z boční zdi, který tak představuje perfektní dělící prvek mezi kuchyní a obývací částí pokoje. Díky předsunutému baru se dvěma židlemi Lux funguje jako pracovní i komunikační zóna. Na ostrůvku najdete mycí i varné centrum - stejně jako v úvodu zmíněný integrovaný odsavač; umně schovaný uvnitř, aby vyjel ven jen tehdy, když je to potřeba. 

Vše zastřešuje luxusní laminátová pracovní deska Antracit Ceramic. Odolná, působivá a spolehlivá. I ona je zárukou, že v této sestavě nic nechybí, nic nepřebývá, každá maličkost je promyšlena a dovedena k perfekci. Protože tohle není jen další kus nábytku. Tohle je duše vašeho domu i vaší každodenní radosti.

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace