Tato sestava má půdorys obráceného U - s dlouhou pracovní deskou v provedení Pietra Grey a s bočními skříňkami po stranách. Už tak velkorysý prostor je navíc korunován protilehlým ostrůvkem s varným centrem a přípravnou plochou. Díky tomu je vše v kuchyni na dosah, prakticky propojené a elegantně sladěné.

O realizaci

Co jinde nejde, to je v kuchyních Sykora standardem

Nejde, neumíme - kolikrát jste se setkali s podobnými reakcemi? V žádném z kuchyňských studií Sykora naštěstí nic takového neuslyšíte. Popravdě, unikátní zadání a inovativní řešení jsou něco, co máme rádi. Věříme ve výjimečnost, a pokud vaše kuchyně má být opravdu odrazem vás, musí být jiná, originální, mimořádná. Majitelé této konkrétní sestavy byli se svými nároky u jiných výrobců odmítnuti, až narazili na nás - a podle vlastních slov, konečně získali přesně to, co chtěli. Špičkovou kuchyňskou sestavu s nápaditými prvky, špičkovým designem a s opravdu proklientským přístupem (a také se skříní na whisky). Jde, umíme - to jsou poznávací znaky téhle kuchyně i značky Sykora.

Sestava do U - umění uchvatitelnosti

Tato sestava má půdorys obráceného U - s dlouhou pracovní deskou v provedení Pietra Grey a s bočními skříňkami po stranách. Už tak velkorysý prostor je korunován protilehlým ostrůvkem s varným centrem a přípravnou plochou. Díky tomu je vše v kuchyni na dosah, prakticky propojené a elegantně sladěné. Okno nad mycí zónou propouští spoustu denního světla, které se krásně odráží na dvířkách v designu Pure Kashmir a v dřevodekoru Cognac. Tohle je recept na krásu, která uchvátí všechny smysly.

Potravinová skříň - pohodlí s přehledem

V pravém rameni kuchyňské sestavy se nachází vysoká potravinová skříň. Obsahuje sedm poliček, které se dají libovolně nastavovat, takže se do nich vejde, cokoli je potřeba. 

Úložné prostory, kam se podíváte, ale i tam, kam vidět není

V levém rohu kuchyně je umístěna jedna z libůstek sestavy, na kterou majitelé nedají dopustit, a kterou jim chválí všichni hosté. Jde o skrytou místnost za dřevěnou stěnou s whiskotékou - uvnitř se nalézá druhá lednice, policový systém na trvanlivé potraviny a nápoje. 

Pro dámy i gentlemany

Další specialitou této kuchyně Sykora je skříň na whisky. S atmosférickým osvětlením a vybranými zásobami vytváří kout, kolem kterého je těžké netečně přejít. Láká a svádí a dodává kuchyni punc světovosti. 

Ostrůvěk praktičnosti

Pracovní ostrůvek disponuje výsuvy po obou stranách. Jsou určené na vysoké láhve, koření a oleje. Mezi nimi se nachází hluboké šuplíky na nádobí a hrnce. I tady vše hraje do rukou těm, kdo mají rádi chytrou ergonomii.

Detaily rozhodují

Tato kuchyňská sestava disponuje celou řadou promyšlených detailů. Patří k nim i mycí centrum na pracovní desce pod oknem. Dřezová baterie je navržena tak, aby se dala otevírat obě křídla okna. 

S chutí do vaření i kávy po obědě

Za tajnou místností a vestavnou lednicí navazuje technologická stěna. Kromě trouby je zde i výsuvná nika s kávovarem. Hned pod ním mají majitelé zásuvku s hrníčky a šálky. Když je chuť na dobrou kávu, nic jim nestojí v cestě. 

Koš, který myslí na přírodu

Přímo do solitéru je začleněn i dělený koš se sekcemi na různé druhy odpadu. Jelikož je umístěn pod dřezem, je zde použita hliníková Aqua deska. V případě úniku vody zabrání škodám - zachytí uniklé tekutiny a nedovolí jim poškodit skříňku.

Nahoře otevřeno

Horní skříňky mají lomené otevírání nahoru, takže dvířka nijak nepřekáží a zároveň zpřístupní kompletní obsah uvnitř. Stačí vysunout krycí plochu nahoru a pak zase komfortně zaklapnout.

Obrázky

Komentáře

Další realizace