Tato sestava má půdorys obráceného U - s dlouhou pracovní deskou v provedení Pietra Grey a s bočními skříňkami po stranách. Už tak velkorysý prostor je navíc korunován protilehlým ostrůvkem s varným centrem a přípravnou plochou. Díky tomu je vše v kuchyni na dosah, prakticky propojené a elegantně sladěné.

O realizaci

CO JINDE NEJDE, TO JE V KUCHYNÍCH SYKORA STANDARDEM.

Nejde, neumíme - kolikrát jste se setkali s podobnými reakcemi? V žádném z kuchyňských studií Sykora nic naštěstí takového neuslyšíte. Popravdě, unikátní zadání a inovativní řešení jsou něco, co máme rádi. Věříme ve výjimečnost a pokud vaše kuchyně má být opravdu odrazem vás, musí být jiná, originální, mimořádná. Majitelé této konkrétní sestavy byli se svými nároky u jiných výrobců odmítnuti, až narazili na nás - a podle vlastních slov, konečně získali přesně to, co chtěli. Špičkovou kuchyňskou sestavu s nápaditými prvky, špičkovým designem a s opravdu proklientským přístupem (a taky se skříní na whisky). Jde, umíme - to jsou poznávací znaky téhle kuchyně i značky Sykora. Toast!

SESTAVA DO U - UMĚNÍ UCHVATITELNOSTI.

Tato sestava má půdorys obráceného U - s dlouhou pracovní deskou v provedení Pietra Grey a s bočními skříňkami po stranách. Už tak velkorysý prostor je navíc korunován protilehlým ostrůvkem s varným centrem a přípravnou plochou. Díky tomu je vše v kuchyni na dosah, prakticky propojené a elegantně sladěné. Okno nad mycí zónou propouští spoustu denního světla, které se krásně odráží na dvířcích v designu Pure Kashmir a v dřevodekoru Cognac. Tohle je recept na krásu, která uchvátí všechny smysly.

POTRAVINOVÁ SKŘÍŇ - POHODLÍ S PŘEHLEDEM.

V pravém rameni sestavy se nachází vysoká potravinová skříň. Obsahuje sedm poliček, které se dají libovolně nastavovat, takže se do nich vejde cokoli je potřeba. 

ÚLOŽNÉ PROSTORY, KAM SE PODÍVÁTE. I TAM, KAM VIDĚT NENÍ.

V levém rohu kuchyně je umístěna jedna z libůstek sestavy, na kterou majitelé nedají dopustit, a kterou jim chválí všichni hosté. Jde o skrytou místnost za dřevěnou stěnou s whiskotékou - uvnitř se nalézá druhá lednice, policový systém na trvanlivé potraviny a nápoje. 

PRO DÁMY I GENTLEMANY.

Další specialitou této kuchyně Sykora je skříň na whisky. S atmosférickým osvětlením a vybranými zásobami vytváří kout, kolem kterého je těžké jen netečně přejít. Láká a svádí a dodává kuchyni punc světovosti. 

OSTRŮVEK PRAKTIČNOSTI.

Pracovní ostrůvek disponuje výsuvy po obou stranách. Jsou určené na vysoké láhve, koření a oleje. Mezi nimi se nachází hluboké šuplíky na nádobí a hrnce. I tady vše hraje do rukou těm, kdo mají rádi chytrou ergonomii.

DETAILY ROZHODUJÍ.

Tato kuchyňská sestava disponuje celou řadou promyšlených detailů. Patří k nim i mycí centrum na pracovní desce pod oknem. Dřezová baterie je navržena tak, aby se daly otevírat obě křídla okna. 

S CHUTÍ DO VAŘENÍ I KÁVY PO OBĚDĚ,

Za tajnou místností a vestavnou lednicí navazuje technologická stěna. Kromě trouby je zde i výsuvná nika s kávovarem. Hned pod ním mají majitelé zásuvku s hrníčky a šálky. Když je chuť na dobrou kávu, nic vám nestojí v cestě. 

KOŠ, KTERÝ MYSLÍ NA PŘÍRODU. 

Přímo do solitéru je začleněn i dělený koš se sekcemi na různé druhy odpadu. Protože je umístěn pod dřezem, je zde použita hliníková Aqua deska. V případě úniku vody zabrání škodám - zachytí uniklé tekutiny a nedovolí jim poškodit skříňku.

NAHOŘE OTEVŘENO.

Horní skříňky mají lomené otevírání nahoru, takže dvířka nijak nepřekáží a zároveň zpřístupní kompletní obsah uvnitř. Stačí vysunout krycí plochu nahoru a pak komfortně zase zaklapnout.

Obrázky

Komentáře

Další realizace