Nenápadný, ale krásně prosvětlený kuchyňský kout. Na první pohled zaujme již osvědčená kombinace tmavého lakovaného dřeva a lamina v barvě slonoviny.…

O realizaci

Nenápadný, ale krásně prosvětlený kuchyňský kout. Na první pohled zaujme již osvědčená kombinace tmavého lakovaného dřeva a lamina v barvě slonoviny. Světlá barva vždy dodá na eleganci, zatímco dřevo působí teple a útulně. Všechny úložné prostory mají zapuštěné úchyty, takže nic nevyčnívá ani nenarušuje geometrické linie. Ve stejném duchu jsou do sestavy skříněk a šuplíků zabudovány špičkové vestavné spotřebiče značky AEG. Masivní pracovní deska z umělého kamene vybavení kuchyně krásně doplňuje. Všechny povrchy jsou nalakované do vysokého lesku a prostor v kuchyni tak opticky zvětšují.

Největší výhodou jsou ale průchozí dveře přímo na zahradu. Vpouštějí do místnosti spoustu přírodního světla a zároveň působí jako její otevřený konec – tam, kde by se za normálních okolností člověk mohl cítit stísněně, mu tedy poskytují potenciální „únik“ ven. No a pro přípravu zahradních party je to ideální řešení!

Návrh a realizace: Valušek interiér

Obrázky

Komentáře

Další realizace