Něco pro ty, kteří mají rádi lad a pořádek! V této prosvětlené kuchyni se střídají prvky z lakovaného dubového dřeva a bílého lamina – to vše ve…

O realizaci

Něco pro ty, kteří mají rádi lad a pořádek! V této prosvětlené kuchyni se střídají prvky z lakovaného dubového dřeva a bílého lamina – to vše ve vysokém lesku a pečlivě olemováno kovovými lištami a úchyty. Prostor tak působí čistě a minimalisticky, dřevěné plochy mu navíc dodávají útulný nádech. Pod okny najdeme linku z umělého kamene Technistone, která je důmyslně propojena s parapetem. Tímto jednoduchým krokem jsme rozšířili pracovní plochu a navíc vytvořili užitečný prostor, kde se může dařit třeba po domácku pěstovaným bylinkám.

Nenápadnou, ale zásadní součástí této kuchyně jsou také dveře na úplném konci, které takzvaně splývají s okolím. Nevedou však do vedlejší místnosti ani do tajemné komnaty – je to maskovaná spižírna! Potraviny jsou tak bezpečně uložené v chládku a v prostoru kuchyně nijak nepřekáží. Ve stejném duchu byly v kuchyni umístěny vestavné spotřebiče AEG a stropní osvětlení. Průchozí plocha je pak pro přípravu jídel naprosto dostačující.

Návrh: Ing. arch. Martin Frank, Deconcept

Realizace: Valušek interiér

Obrázky

Komentáře

Další realizace