Představujeme vám na první pohled jednoduchou moderní kuchyni, která však v sobě ukrývá luxusní vybavení a prvotřídní materiály! Masivní pracovní deska je…

O realizaci

Představujeme vám na první pohled jednoduchou moderní kuchyni, která však v sobě ukrývá luxusní vybavení a prvotřídní materiály! Masivní pracovní deska je vyrobena z pravé žuly a její bohatá šedá textura tvoří nejtmavší sekci celého koutku. Pod linkou vede symetricky sestavená sada skříní a šuplíků v zářivě bílé barvě. Téměř všechna dvířka a zásuvky jsou bez jakkoli viditelných úchytů. Tam, kde úchyty najdete, zpravidla také objevíte jeden ze špičkových spotřebičů Miele.

Úložné prostory pak pokračují po celé stěně až ke stropu a nad linkou tvoří dvě osvětlené výklenky - jeden nad dřezem a druhý pod mikrovlnnou troubou. Vysoce lesklý lak se krásně doplňuje s okolním interiérem a odráží světlo z velkých oken naproti. Jídelní stůl pak stylem a designem navazuje na kamennou linku. Parádním prvkem je modré podsvícení, které prostoru dodává jedinečnou atmosféru! 

Návrh a realizace: Valušek interiér

Obrázky

Komentáře

Další realizace