Všichni víme, že teenageři mají často pořádný smysl pro drama. A ve vlastním pokoji by měli mít možnost vyjádřit svůj styl také navenek! I proto tady mají…

O realizaci

Všichni víme, že teenageři mají často pořádný smysl pro drama. A ve vlastním pokoji by měli mít možnost vyjádřit svůj styl také navenek! I proto tady mají hlavní roli černá a ostře červená – jsou to barvy, které v člověku doslova rozproudí krev! Lakované šatní skříně jsou vyrobeny ve stylu klasických školních skříněk a zavěšeny na stěně v pravidelných rozestupech. To nechává celou místnost dýchat, protože žádný úsek není zastavěný nábytkem. V podobném designu jsou vyvedeny i pracovní stoly a šuplíky. Ty jsme tvořili na míru tak, aby krásně zapadly třeba pod parapet nebo do výklenku pod postelí.

Dominantou pokoje je pak parádní poschoďová postel, do které vedou opravdu impozantní schody. Ani ty tu ale nejsou jen tak pro zábavu. Najdete pod nimi totiž spoustu volného prostoru pro úschovu všeho, co takové starší dítě může v životě potřebovat. A nakonec jsou tu černočerné zábrany, která poskytují soukromí i nějaké to zabezpečení během spánku.

Návrh a realizace: Valušek interiér

Obrázky

Komentáře

Další realizace