Tak tady máme pokojík pro opravdové dobrodruhy! Aby se do menšího prostoru komfortně vešly dvě postýlky i dostatečný pracovní prostor, vyrobili jsme na spaní…

O realizaci

Tak tady máme pokojík pro opravdové dobrodruhy! Aby se do menšího prostoru komfortně vešly dvě postýlky i dostatečný pracovní prostor, vyrobili jsme na spaní vyvýšenou plošinu! Na tu se děti dostanou pomocí šikovných schůdků, které jsou rovnou napojeny na psací stoly a postranní knihovničky. A aby toho nebylo málo, slouží výplň schodů i jako praktické místo pro šuplíky a regály!

Většina korpusu je vyrobena z bílého lamina, zástěny a dvířka úložných prostor pak mají barvu přírodního dřeva. Šatní skříň je zasazena těsně u stěny, aby nebránila v průchodu do místnosti. Její dvířka mají místo klasických úchytek barevná lanka, která jsou u dětí oblíbeným prvkem. Další lana najdeme také ve výpletu stropního prostoru, kde malým raubířům zajišťují bezpečný spánek. Tento pokoj je zkrátka parádní příklad toho, že s trochou představivosti lze i omezené prostory hravě a efektivně využít. 

Návrh: Andrea Jašková Architekt

Realizace: Valušek interiér

Obrázky

Komentáře

Další realizace