Představujeme vám kuchyni pečlivě navrženou tak, aby krásně zapadla do interiéru a maximálně využila prostor, který byl k dispozici. Veškeré povrchy jsou…

O realizaci

Představujeme vám kuchyni pečlivě navrženou tak, aby krásně zapadla do interiéru a maximálně využila prostor, který byl k dispozici. Veškeré povrchy jsou vyvedeny v bílé barvě a vysokém lesku a krásně tak kontrastují s temně červeným nátěrem i tmavou podlahou v celém obytném prostoru. Na první pohled zaujme symetrická pracovní deska Denbacor, která částečně tvoří i oboustranný pult. Na ten plynule navazuje jídelní stůl, což je při přípravě jídla a sklízení ze stolu ohromnou výhodou.

Horní úložné prostory jsou pečlivě vsazeny do průčelí nad oknem a nenarušují linii stěny. Samotné okno pak výborně prosvětluje pracovní plochu, obzvláště díky prosklené zástěně nalevo. Na protější straně pak najdeme systém úložných skříní a vestavných spotřebičů značky Bosch. Je umístěn trochu dále od pracovní linky, ale dává tak člověku prostor pro pohodlný pohyb dovnitř a ven z kuchyně.

Návrh: Ing. arch. Adam Weczerek, WMA architects

Realizace: Valušek interiér

Obrázky

Komentáře

Další realizace