Retro nádech, jak má být! Žádné extra výmysly, jen čistá funkcionalita v pečlivě zvolených barvách a kvalitním provedení. Jak je vidět, v obytném prostoru není…

O realizaci

Retro nádech, jak má být! Žádné extra výmysly, jen čistá funkcionalita v pečlivě zvolených barvách a kvalitním provedení. Jak je vidět, v obytném prostoru není místa nazbyt a tak kuchyň, jídelna a obývací pokoj splývají v jedno. Kuchyni byla vyhrazena pravá stěna, která je beze zbytku vyplněna sadou symetrických úložných prostor. Dvířka jsou nalakována na bílo a díky zapuštěným úchytům tvoří jednolitý celek. Podél celé stěny pak vede také krásná pracovní deska z dubového masivu, nad ní pak zástěna se zajímavým vzorem. Mezi úložné prostory jsou tu a tam vtěsnané malé dřevěné poličky přírodní nebo petrolejové barvy, které prostoru dodávají ten správný charakter a vizuálně ho spojují se zbytkem interiéru.

Je také třeba poznamenat, jak znamenitě do vybavení zapadají vestavné spotřebiče Siemens a Liebherr – lednici a chladničku na první pohled určitě neodhalíte! Dominantou kuchyňského prostoru je pak krásný kulatý stůl s originálními židlemi TON. Jednu stoličku navíc dokonce najdete i u kuchyňského pultu, kde vznikl jakýsi přípravný koutek. Největším úspěchem této kuchyně ale je, jak krásně navazuje na obývací prostor, aniž by místnost působila přeplněným dojmem.

Návrh: Andrea Jašková Architekt

Realizace: Valušek interiér

Obrázky

Komentáře

Další realizace