Představujeme vám stylovou moderní kuchyni, která by bez problému zapadla do vědecko-fantastického filmu! Její největší předností je nádherná žulová linka,…

O realizaci

Představujeme vám stylovou moderní kuchyni, která by bez problému zapadla do vědecko-fantastického filmu! Její největší předností je nádherná žulová linka, která jasně rýsuje hranici mezi kuchyní a jídelnou. Najde se na ní místo na indukční desku i barový koutek, a přesto zůstává dostatek přípravného a odkládacího prostoru. Krásnou texturu pracovní desky doplňují střídavě bílé a černé úložné prostory. Do protější stěny jsou pak integrovány všechny vestavné spotřebiče AEG, včetně obrovské americké lednice. Díky zapuštěným úchytům tvoří všechny skříně a šuplíky impozantní jednolitý celek.

U této kuchyně určitě stojí za zmínku to, jak je nakládáno se světlem. Většinu osvětlení tvoří rovnoměrně umístěné bodovky integrované do stropu. Nad jídelním stolem pak visí tři unikátní lustry se zrcadlovým povrchem. Lesklý korpus úložných prostor, podlaha i digestoř světlo v prostoru odrážejí a opticky místnost zvětšují. Interiéru to dodává na ivzdušnost a osobitém stylu, který jen tak někde neuvidíte! 

Návrh a realizace: Valušek interiér

Obrázky

Komentáře

Další realizace