Elegantní kuchyň krásně zasazená do interiéru! Dominuje jí masivní deska z umělého kamene Staron, která barevně ladí s čelní stěnou jídelního prostoru i…

O realizaci

Elegantní kuchyň krásně zasazená do interiéru! Dominuje jí masivní deska z umělého kamene Staron, která barevně ladí s čelní stěnou jídelního prostoru i jídelním stolem. Ze stejného materiálu je pak vyrobena i zástěna nad dřezem a varnou deskou. Pracovní a odkládací plocha je zde opravdu záviděníhodná a ideální pro náročnější vaření. Tomu také odpovídá i velikost úložných prostor – ty najdete nejen podél celé kuchyňské linky, zabírají si pro sebe i celou stěnu na po pravé straně! Všechna dvířka jsou natřena lesklým bílým lakem, který odráží světlo a dodává prostoru vzdušnost.

Osvětlení prostoru zajišťuje prostorné okno, pomáhají ale i nenápadné LED bodovky zabudované do stropu. Při vstupu do kuchyně pak stojí vyvýšený barový pult, který chytře ohraničuje pracovní prostor a zároveň slouží jako spojovací článek mezi kuchyní a jídelnou. Díky tomu prostor působí otevřeně a přívětivě.

Návrh a realizace: Valušek interiér

Obrázky

Komentáře

Další realizace