Představujeme vám impozantní moderní kuchyni v neobvyklé barevné kombinaci. Zářivě lesklé skříně ze světle žlutého lamina na první pohled krásně ladí s&nbsp…

O realizaci

Představujeme vám impozantní moderní kuchyni v neobvyklé barevné kombinaci. Zářivě lesklé skříně ze světle žlutého lamina na první pohled krásně ladí s matně černým povrchem zástěny a kuchyňské desky Technistone. Nepracovali jsme však jen s kontrasty barev. Tmavé povrchy jsou totiž zdobeny jemným reliéfem, který pracovní ploše dodává zajímavou texturu a skvěle doplňuje hladká dvířka úložných prostor. Sestava skříněk a šuplíků vede po celé úctyhodné délce pracovní linky a zaujme asymetrickým rozložením i útlými úchyty. Okrajové linie jsou tak dokonalé, že se jen těžko odhaduje, za kterými dvířky se skrývají špičkové spotřebiče značky Bosh.

To vše je vyváženo nerezovými prvky, včetně digestoře, rolety a stropního osvětlení. Vizuálně pak kuchyně zasahuje i do prostoru jídelny, kde najdeme černý jídelní stůl i závěsnou skříňku v našem černo-žlutém designu. Celý prostor kuchyně, jídelny a společenského koutku tak krásně splývá v jeden celek.

Návrh a realizace: Valušek interiér

Obrázky

Komentáře

Další realizace