Každý si při práci potřebuje trochu odpočinout! Tady je ideální příklad toho, jak spojit příjemné s užitečným a zařídit si pracovnu s dostatkem prostoru i pro…

O realizaci

Každý si při práci potřebuje trochu odpočinout! Tady je ideální příklad toho, jak spojit příjemné s užitečným a zařídit si pracovnu s dostatkem prostoru i pro důkladnou relaxaci. Stůl tvoří masivní deska z amerického ořechu zavěšená na stěně pomocí kovové konstrukce. Nad ním najdete robustní dřevěnou polici, tentokrát z ořechové dýhy. Její dvojče pak visí naproti nad pohodlným gaučem.

Nejzajímavější část tohoto pracovního koutku je ale bílá konstrukce z lamina, která z prostoru okolo gauče tvoří útulné zátiší. Na každé straně stojí vysoká skříň s tmavými úchyty, Obě jsou v horní linii spojeny jednoducho deskou, která skvěle poslouží i jako police. Zajímavým prvkem je pak vestavěný dřevěný výklenek na boku skříně, kde je možné uložit knížky nebo třeba sklenice s pitím přímo na úrovni gauče. No a monitor nad psacím stolem skvěle poslouží i jako televize! 

Návrh: Andrea Jašková Architekt

Realizace: Valušek interiér

Obrázky

Komentáře

Další realizace