Tam, kde není moc místa, se obvykle najde spousta nápadů a tento kuchyňský koutek je toho skvělým příkladem! Pracovní linka z umělého kamene Staron kopíruje…

O realizaci

Tam, kde není moc místa, se obvykle najde spousta nápadů a tento kuchyňský koutek je toho skvělým příkladem! Pracovní linka z umělého kamene Staron kopíruje roh místnosti tak, aby poskytla dostatek místa pro indukční desku, dřez a přípravnou plochu. Prostor kolem ní je pak dokonale vyplněn skříňkami, šuplíky a vestavnými spotřebiči Bosch – ani centimetr nepřijde nazmar. Všimněte si třeba důmyslného řešení úzké skříně, která zcela lemuje pravou stranu kuchyně. Na minimálním prostoru tu vznikl šikovný úložný prostor, a to od podlahy až ke stropu!

Náhodně rozmístěné úchytky a sada skříní nad kuchyňskou linkou jsou vyrobeny ze světlého dubového dřeva a skvěle doplňují jídelní stůl s oblíbenými židlemi TON. Ostatní dvířka z bílého a antracitového lamina také do interiéru skvěle zapadají. Kuchyni pak neskutečně oživuje modré „okénko“ nad dřezem – díky zástěně z kaleného skla je totiž opticky sehrané s floráriem v obývacím pokoji! Prostě super soužití člověka s přírodou!

Návrh: Andrea Jašková Architekt

Realizace: Valušek interiér

Obrázky

Komentáře

Další realizace