Lesk, sklo a bílá barva – zaručený recept pro vzdušnou a elegantní kuchyni. Jak vidíte, s žádnou jinou barvou se tady prakticky nepracovalo (matná…

O realizaci

Lesk, sklo a bílá barva – zaručený recept pro vzdušnou a elegantní kuchyni. Jak vidíte, s žádnou jinou barvou se tady prakticky nepracovalo (matná zástěna nad dřezem je osvětlená žlutým LED světlem). Není ani třeba, protože precizně zpracované skříně a nádherný žulový pult jsou ozdobou samy o sobě. Pult stojí rovnoběžně s kratší kuchyňskou linkou a tvoří tak hlavní pracovní plochu. Všechny úložné prostory mají nenápadné tenké úchytky, které splývají s okraji dvířek a nijak tak nenarušují rovné linie.

Velkou výhodou této místnosti je francouzské okno, které je skvělým zdrojem přírodního světla. To se pak krásně odráží od lesklých a skleněných povrchů a krásně prostor prosvětluje. Dodatečné osvětlení pak zařídí sada jednoduchých světel na stropě. K dokonalosti pak kuchyň dovádí skleněný jídelní stůl, který navazuje na pult a skvěle zapadá do interiéru. Zkrátka to pravé pro milovníky klidného a příjemného posezení u jídla.

Návrh a realizace: Valušek interiér

Obrázky

Komentáře

Další realizace