Hlavně nenápadně! To je pomyslné motto této moderní kuchyně, která se snaží splývat s okolím. A že se jí to daří! Decentní pracovní deska z kamene Zodiq…

O realizaci

Hlavně nenápadně! To je pomyslné motto této moderní kuchyně, která se snaží splývat s okolím. A že se jí to daří! Decentní pracovní deska z kamene Zodiq spojuje kuchyňskou linku, pult i jídelní stůl v jeden celek do tvaru písmene U. Skříňky a šuplíky z bílého lamina dokonale zapadají do interiéru, takže si jich na první pohled skoro ani nevšimnete. A díky úchytkám frézovaným do hrany nic tuto linii nenarušuje. Ovšem aby byl prostor dobře průchozí, museli jsme část úložných prostor přesunout na protější stěnu, a to včetně vestavných spotřebičů.

K jídelnímu stolu patří čtyři pohodlné židle, díky kterým může na tomto omezeném prostoru usednout k jídlu celá rodina. Na stůl bezprostředně navazuje vinotéka, takže i o večerní zábavu bude postaráno, a to jak v kuchyňském, tak v obývacím prostoru. To je také největší výhodou této kuchyně – na první pohled totiž ani nepoznáte, kde končí kuchyň a začíná obývák. Vše do sebe zkrátka krásně zapadá.

Návrh a realizace: Valušek interiér

Obrázky

Komentáře

Další realizace