Téměř nenápadný přechod z obývacího pokoje do kuchyně, který nám ve skutečnosti dal pořádně zabrat. I přes omezení menších prostor bytu jsme však nakonec…

O realizaci

Téměř nenápadný přechod z obývacího pokoje do kuchyně, který nám ve skutečnosti dal pořádně zabrat. I přes omezení menších prostor bytu jsme však nakonec dosáhli čistého a elegantního řešení, které skvěle zapadá do okolního interiéru. Stěžejním prvkem kuchyně je zaoblený ostrůvek s varnou deskou a silnou pracovní linkou značky Hanex, který místnost zřetelně rozděluje. Zároveň plní funkci barového pultu a navazuje tak na společenský prostor. Mycí zóna je chytře zapuštěná do stojící linky a přípravná plocha má pro sebe vyhrazenou celou zeď.

Abychom prostor opticky zvětšili, použili jsme materiály v bílé barvě a vysokém lesku. Úložné prostory tvoří obloukové skříňky bez úchytek v krásném minimalistickém designu. Dokonce se nám podařilo mezi ně zabudovat nadstandardní vestavěnou výbavu – spotřebiče značky Bosh a lednici Siemens. Zkrátka tu máme skvělý příklad toho, že i na skromné ploše se dá vybudovat opravdu luxusní kuchyň!

Návrh a realizace: Valušek interiér

Obrázky

Komentáře

Další realizace