Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Víkendový dům u lesa

Víkendový dům u lesa

V půvabném prostředí vesnice Kasina Wielka na samém jihu Polska vyrostl naprosto kouzelný víkendový dům. Vzdává hold přírodním materiálům, tradici a minimalismu. Spolu s tradičními se v něm prolínají i moderní prvky. Své sympatie si získává jak nenáročností majitelů, tak vůní lesa a pohody.

Přirozená krása domu a zahrady

Víkendový dům naprosto přirozeně souzní s přírodou, na kterou odkazuje i ve svém interiéru. Profesionálové ze studia Kumashdesign na přírodních materiálech vůbec nešetřili, čímž dali vzniknout útulnému prostředí s hřejivou atmosférou. Dřevo a dřevotřísku jemných odstínů doplňují akcenty kovu v černé barvě. Své místo zde má i kámen a sklo. Celek působí kompaktně a naprosto přirozeně. Vedle rustikálního stylu jsou v interiéru patrné také odkazy na styl industriální, což vůbec nepůsobí rušivě. V ležérním duchu je realizována i zahrada, které vévodí svoboda, přirozenost a přitažlivá nahodilost. Kochat se pohledem na ni je možné z terasy i z tepla domova. Víkendový dům je totiž plný velkých oken, díky kterým navíc do prostoru vniká dostatečné množství světla.

Útulný víkendový dům

Útulnost a hřejivá atmosféra víkendového domu spočívá mimo jiné v jeho minimalismu. Díky absenci přebytečných kusů nábytku a doplňků působí interiér vzdušně, světle a nadmíru útulně. O to víc pak v prostoru vynikne jednotlivé vybavení, jeho materiály, barvy a tvary. K odpočinku tak svádí obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou nebo zajímavě řešené podkroví, které ukrývá prostor pro relax i vstřebání inspirace při pohledu z velkého okna do přírody. Čas tu lze trávit ležením ve výklenku okna nebo prací u kancelářského stolu. K fyzické i duševní očistě svádí rovněž koupelny a ložnice, ve kterých se zas o něco více projevuje invence designérů.

Víkendový dům u lesa

S láskou k patině

Tento víkendový dům si přehnaně nelibuje v moderních prvcích. Dává na odiv lásku majitelů k přírodním materiálům, které navíc krášlí patina. Čím více tak některé prvky vypadají zastarale, tím stoupá jejich hodnota. Nádechem starých časů tak okouzlí stolky, židle, ale třeba i čajová konvice nebo krabička na mýdlo.

Jih Polska tedy ukrývá příjemně vyhlížející víkendový dům, ve kterém se nachází všechno podstatné. Duch minimalismu přitom dává vyniknout zejména kráse přírodních materiálů a výhledům do dalekého okolí.

Zdroj: www.kumashdesign.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock