Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Víkendový dům u lesa

Víkendový dům u lesa

V půvabném prostředí vesnice Kasina Wielka na samém jihu Polska vyrostl naprosto kouzelný víkendový dům. Vzdává hold přírodním materiálům, tradici a minimalismu. Spolu s tradičními se v něm prolínají i moderní prvky. Své sympatie si získává jak nenáročností majitelů, tak vůní lesa a pohody.

Přirozená krása domu a zahrady

Víkendový dům naprosto přirozeně souzní s přírodou, na kterou odkazuje i ve svém interiéru. Profesionálové ze studia Kumashdesign na přírodních materiálech vůbec nešetřili, čímž dali vzniknout útulnému prostředí s hřejivou atmosférou. Dřevo a dřevotřísku jemných odstínů doplňují akcenty kovu v černé barvě. Své místo zde má i kámen a sklo. Celek působí kompaktně a naprosto přirozeně. Vedle rustikálního stylu jsou v interiéru patrné také odkazy na styl industriální, což vůbec nepůsobí rušivě. V ležérním duchu je realizována i zahrada, které vévodí svoboda, přirozenost a přitažlivá nahodilost. Kochat se pohledem na ni je možné z terasy i z tepla domova. Víkendový dům je totiž plný velkých oken, díky kterým navíc do prostoru vniká dostatečné množství světla.

Útulný víkendový dům

Útulnost a hřejivá atmosféra víkendového domu spočívá mimo jiné v jeho minimalismu. Díky absenci přebytečných kusů nábytku a doplňků působí interiér vzdušně, světle a nadmíru útulně. O to víc pak v prostoru vynikne jednotlivé vybavení, jeho materiály, barvy a tvary. K odpočinku tak svádí obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou nebo zajímavě řešené podkroví, které ukrývá prostor pro relax i vstřebání inspirace při pohledu z velkého okna do přírody. Čas tu lze trávit ležením ve výklenku okna nebo prací u kancelářského stolu. K fyzické i duševní očistě svádí rovněž koupelny a ložnice, ve kterých se zas o něco více projevuje invence designérů.

Víkendový dům u lesa

S láskou k patině

Tento víkendový dům si přehnaně nelibuje v moderních prvcích. Dává na odiv lásku majitelů k přírodním materiálům, které navíc krášlí patina. Čím více tak některé prvky vypadají zastarale, tím stoupá jejich hodnota. Nádechem starých časů tak okouzlí stolky, židle, ale třeba i čajová konvice nebo krabička na mýdlo.

Jih Polska tedy ukrývá příjemně vyhlížející víkendový dům, ve kterém se nachází všechno podstatné. Duch minimalismu přitom dává vyniknout zejména kráse přírodních materiálů a výhledům do dalekého okolí.

Zdroj: www.kumashdesign.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

BÍLÁ KUCHYNĚ SE SVĚTLÝM DŘEVEM

Rekonstrukce obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou

Interiér rodinného domu v Dubči

Domácí wellness

Interiér Hostivice

Útulné bydlení v řadovém domě

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vyrobte si adventní věnec

Vánoční inspirace a dekorace

Dům LO ztělesňuje nomádského ducha svého majitele

Trendy adventních věnců pro rok 2018

Originální adventní věnce

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock