Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Podzimní dekorace

Podzimní dekorace

Už jste se také nechali zlákat a pořídili si domů nějakou tu podzimní dekoraci? Máme pro vás spoustu krásných tipů a inspirace na klasické i trochu netradiční ozdoby! Podzim září barvami, vyberte si, které z nich rozzáří váš domov.

Barevné listí

První, co každého napadne na téma podzim, jsou nádherně zbarvené lístky stromů. Nesčetné množství tvarů a barev nás ohromuje a byla by velká škoda, kdybychom si aspoň trochu té krásy nepřinesli domů. Vyberte si ty nejkrásnější, vysušte a vylisujte je mezi stránkami v knize a pusťte se do zdobení!

Podzimní dekorace

 

Dýně všeho druhu

Milujeme dýně! Jsou nádherně pestré, mají někdy vskutku roztodivné tvary a odstíny a to nás na nich baví. Dnes je na trhu opravdu velký výběr, neomezujte se pouze na tu klasickou oranžovou, kulatou. Třeba dýně máslová má dokonalý tvar, aby nahradila klasickou vázu! Také její barva je příjemná, smetanová. A pokud vám přírodní odstíny nestačí, dejte dětem do ruky štětec a barvy a uvidíte, jak se vaše dýně rozehrají všemi barvami.

Podzimní dekorace

 

Oříšky

Oříšky jsou nejen dobré a zdravé, ale také krásně vypadají a nikdy nezvadnou. Také kaštany jsou oblíbené svou sytou barvou, jejich povrch se nádherně leskne. No a letošním hitem jsou žaludy, ovšem trochu vylepšené! Krása spočívá v detailech. Uvidíte, jak krásně se bude na stole vyjímat miska plná drobných, nabarvených žaludů. Dalším tipem je tyto poklady podzimu nasypat do vysoké, průhledné vázy. Jsou přece krásné samy o sobě.

Podzimní dekorace

 

Koření

Hřebíček, badyán, vanilkový lusk, skořice,… a mnohem víc druhů voňavého a krásného koření si můžete namíchat na misku, nebo jinak použít pro ozdobu svého domova. Například skořicí je možno obložit sklenku, svázat provázkem, nebo stužkou a dovnitř zapálit čajovou svíčku. Nejen, že to krásně vypadá, ale také se skořice nádherně rozvoní.

Podzimní dekorace

 

Slaměnky

Pokud jste si ještě nenasušili krásné květy, máte nejvyšší čas tak učinit! Tipy a návod jak na to, najdete ZDE.

Podzimní dekorace

 

A teď už dost řečí, pohodlně se usaďte v teplu svého domova a pokochejte se nádhernými dekoracemi, které jsme pro vás připravili…

 

Podzimní dekorace
Podzimní dekorace
Podzimní dekorace
Podzimní dekorace
Podzimní dekorace
Podzimní dekorace
Podzimní dekorace
Podzimní dekorace
Zdroj: foto: blogspot.com, porch.com, marthastewart.com, h-cdn.co, spaceproperties.files.wordpress.com, trendir.com, homescorner.com, sndimg.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Interiér SLB Piešťany

Spešov

Luxusní interiér v šedé barvě v kombinaci se dřevem

Koupelna na Mlýnku

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vánoční inspirace a dekorace

Hnědá barva v interiéru

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Vánoční ozdoby ze sušeného ovoce

Perníková chaloupka

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock