Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Citáty v interiéru osvěží vaše bydlení

Citáty v interiéru osvěží vaše bydlení

Originální dekorace z písmen v současné době táhnou. Přinesou do vašich domovů tu správnou motivaci i otisk vaší duše. Interiérové nápisy navíc poslouží jako příjemné osvěžení vašeho bydlení, které dá všem návštěvníkům najevo, jak moc je pro vás důležitá láska, přátelství, rodinná pohoda či některý z vašich idolů. Dekoraci z písmen si přitom nemusíte kupovat. Zkuste být originální a vyrobte si ji sami!

Nápisy na zdech interiérů se čím dál tím více zabydlují v mnohých domovech. Slouží jako netradiční dekorace, ale zároveň ukazují všem kolem vás způsob vašeho myšlení. Citáty v interiéru zkrátka táhnou a psaní na zeď se tak dostává do zcela nové dimenze. Na zdi zavěšený nebo nalepený citát dodá interiéru na originalitě, útulnosti i charakteru. Ať už je poskládaný z jednotlivých písmen nebo zakoupený vcelku, s jeho pomocí získá vaše bydlení osobitost a každodenní dávku motivace.

Motivační nápisy na zeď

Vhodný citát, který zušlechtí vaše bydlení, je třeba vybírat s citem. V prvé řadě by se mělo jednat o nápis v českém jazyce, aby co nejvíce pronikl do vaší mysli. Cizojazyčné nápisy jsou sice cool, ale v českých domovech nepůsobí autenticky. S nápisem na zeď v rodném jazyce navíc vyjdete vstříc jazykově nepříliš vybaveným návštěvám. Co se týče textu, který se do interiéru rozhodnete začlenit, je jeho výběr na vás a vaší rodině. Ať už to bude citát, motto nebo jen pár slov, mělo by jít o slova, která vám mluví z duše. A která, jakmile na nich spočine váš zrak, vás okamžitě nabijí energií. Nemusíte se přitom bát omezené životnosti takových nápisů. Je totiž jasné, že pro každého z nás je v dané životní fázi důležité něco jiného. Nápis, který svým myšlením a životním směřováním přežijete, však můžete bez problémů vyměnit.

Citáty v interiéru osvěží vaše bydlení

Kreativní citáty v interiéru

Citáty na zdi nejčastěji vypovídají o životním postoji těch, kteří je do interiéru zakomponovali. Pomocí několika slov tak můžete i vy dát najevo, jak je pro vás důležitá láska k vašim nejbližším, se kterými sdílíte společnou domácnost. Inspirací se vám přitom mohou stát citáty významných osobností. Opravdu oduševnělé nápisy pak najdou své místo zejména v blízkosti knihoven. Pomohou tak dotvořit váš intelektuální koutek, přičemž zvýrazní odkaz vašeho nejmilovanějšího spisovatele. Vybraný citát však můžete umístit také do předsíně, aby automaticky přivítal vaše hosty, nebo nad sedací soupravu do obývacího pokoje, kde pomocí písmen nastolí ten pravý klid a pohodu. Motivační nápis se zkrátka hodí všude tam, kde bude nejlépe na očích. Jestliže si ho tedy dáte do ložnice, namotivuje vás k nejlepším výkonům hned po probuzení. Jeho místo je však také nad jídelním stolem, kde opět pomůže dotvořit pohodu v rodinném kruhu. Texty, a to obzvláště s doprovodnými obrázky, nemohou zaručeně chybět i v dětských pokojích.

Citáty v interiéru osvěží vaše bydlení

Nápisy na samolepkách, plakátech i obrazech

Nápisy můžete do svých domovů zakomponovat hned několika způsoby. Pokud se rozhodnete pro samolepící nápisy, ozdobte jimi zeď, dveře či zrcadlo. Samolepicí dekorace interiér příjemně osvěží a zajistí i jejich snadnou aplikaci. Jedinečný styl dodá vašemu domovu i zarámovaný plakát s životním krédem. Mimo zarámovaných plakátů s citáty a ilustračními fotografiemi si můžete vybrat také hotové obrazy nebo různé tabulky, na kterých je zachyceno zajímavé písemné sdělení.

Přečtěte si také

Přineste si kousek přírody domů

Čím dál více z nás se v poslední době zabývá o něco ekologičtějším způsobem života. Třídíme odpad, sázíme novou zeleň, jíme ekologicky. Tento způsob života můžeme začlenit i do našich interiérů v…

Vlastní dekorace z písmen

Zalíbily se vám nápisy na zeď? K těm zakoupeným můžete přidat i nějaký, který si vyrobíte sami. Stačí si zakoupit jednotlivá písmenka a nápis si vyskládat podle svých představ. Ten by měl být v ideálním případě ozdobný a doplněný o nějaký ten obrázek anebo symbol. Písmena ozdobnějšího písma lze přitom sehnat i v pestrobarevných variantách. Pokud chcete být při vyrábění autentického nápisu naprosto soběstační, kupte si malířské plátno a vlastnoručně na něj nápis namalujte. Jestliže vám talent a odvaha nechybí, můžete své životní krédo zvěčnit přímo na stěnu. Návrh si však raději udělejte dopředu tužkou, aby výsledek vaší práce opravdu vypadal jako dekorace. Myslete ovšem na to, že umělecké provedení nápisu na zeď by nemělo přebíjet výpovědní hodnotu textu. A samozřejmostí je, že i s motivačními nápisy je v interiéru zapotřebí šetřit.

Ať už se tedy rozhodnete pro jakýkoliv citát a jeho originální provedení, přejeme vám, ať činí váš domov krásnějším a motivuje vás neúspěchům navzdory.

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock