Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Luxusní srub s interiérem plným starožitných předmětů

Luxusní srub s interiérem plným starožitných předmětů

Ze sněhobílé krajiny v Ohiu vystupují obrysy majestátního srubu, který pronikavými světly vítá kolemjdoucí. Nebýt touhy po návratu ke kořenům své majitelky, snad by ani nevznikl. Nyní ale pokorně shlíží do divukrásné zasněžené krajiny ukrývajíc interiér s nostalgií po starých dobrých časech.

Majitelka srubu Devon Nytko prožila více než čtyřicet let v ostré záři světel a zběsilém tempu Chicaga. Pak ale osud vyložil své karty a Devon zatoužila po návratu do malého mírumilovného městečka v Ohiu, ve kterém se narodila a vyrůstala. Právě zde také mělo dojít ke splnění jejího dávného a velkého přání.

Zbrusu nový srub s nádechem nostalgie

Devon se zdálo, že právě teď nastal vhodný čas na realizaci snu, ke kterému dosud neměla odvahu ani možnosti. Tentokrát jí už ale nestálo nic v cestě. Zdědila pěkný pozemek a zároveň se dozvěděla o společnosti, která si brzy získala její důvěru. Tou byla Hochstetler Log Homes, která jí pomohla se splněním snu postavit si prostorný srub s nádechem nostalgie.

Luxusní srub s interiérem plným starožitných předmětů

Interiér se sbírkou starožitností

Srub postavený podle Devoniných představ je dokonale prostorný a světlý. Poskytuje tak příjemné útočiště pro setkávání členů rodiny i přátel. Posazený do úchvatné krajiny navíc nabízí rozmanité výhledy do okolí. V jeho interiéru však jako by se zastavil čas. Snad v každé místnosti se nachází několik půvabných starožitností, které umocňují půvab a hodnotu celého bydlení. Vypadá to, jako by se návštěvník srubu ocitl v nějakém soukromém muzeu.

Přečtěte si také

Dřevěný srub ve venkovském stylu

Na úpatí Slezských Beskyd si rodina postavila dům vonící dřevem. Interiér ve venkovském stylu krásně ladí s okolní krajinou a poskytuje milovníkům hor to pravé zázemí.

Bydlení promyšlené do detailu

Při pohledu na interiér srubu je znát, že v něm nic nebylo ponecháno náhodě. Veškeré vybavení odkazuje na dobrý vkus a jemný cit majitelky, která si se zařizováním interiéru opravdu vyhrála. Přestože je zde celá řada roztomilých maličkostí, působí bydlení příjemně vzdušným dojmem. Hlavní roli zde hraje dřevo, kámen a také vysoce kvalitní textilie hýřící půvabnými barvami a vzory.

Luxusní srub s interiérem plným starožitných předmětů

Staré versus nové prvky

V některých místnostech se dostává více ke slovu moderní vzhled, jinde převládá nostalgie po starých časech. Vše do sebe dokonale zapadá a vzniká tak opravdu luxusní bydlení. Návštěvníky na první pohled zaujme především rozkošný toaletní stolek s taburetem, majestátní krb, půvabné historizující židle, čalouněná křesla pastelových barev, dřevěné stoly a stolky na ozdobných nožkách, patinované skříňky, romantický koberec, historizující závěsná svítidla, obrazy či lucerny. Půvabně zařízený celek je zkrátka nedocenitelnou podívanou, která nikdy neomrzí.

Ženě, která se zde před čtyřiceti lety narodila, se tak splnil velký sen. Sen o srubu, který je nyní zbrusu novou součástí překrásné krajiny, do které naprosto přirozeně zapadá.

Zdroj: www.hochstetlerloghomes.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Nadčasový kompletní interiér

Kuchyně se zabudovaným akváriem v ostrůvku

Rodinný dům Dlouhý Most

Dětský pokoj pro dva kluky

Diamonds Living

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Tipy, jak se zbavit ovocných mušek neboli octomilek

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Hnědá barva v interiéru

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock