Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Srub snů ve španělských horách

Srub snů ve španělských horách

Srub ukrytý ve španělských horách skýtá neobyčejně hřejivou atmosféru. Vykouzlit ji pomohly především dřevo, doplňky z přírodních materiálů a také kamna, která nemohou chybět v žádné stavbě tohoto typu. A tak je pro všechny, kdo milují hebké textilie, záplavy polštářků a dřevěných či proutěných doplňků, tohle bydlení to pravé ořechové.

V náručí přírody

Srubům to uprostřed přírody neobyčejně sluší a tenhle není výjimkou. Interiérové dřevo zde příjemně navazuje na to živé za okny. Stromy obklopují dům ze všech stran a díky velkým proskleným plochám proniká jejich krása i dovnitř, do tepla jednotlivých pokojů. Ze dřeva jsou stropy, stěny i podlahy. Pozadu nezůstávají ani stoly, židle, skříně, poličky na knihy a dekorace. Rustikální kouzlo interiéru podtrhuje i stolek z palet nebo pařezu. Dřevo tu zkrátka hraje prim.

V severském stylu

Jaký jiný styl může více slušet srubu než ten severský? O hřejivé textilie, polštářky a doplňky s motivy severské fauny tu není nouze. Udávají osobitý ráz většině místností, které nezahlcují a nechávají přirozeně dýchat.

Srub snů ve španělských horách

Prostor a dostatek světla, to je také hlavní devizou tohoto snového bydlení uprostřed španělských hor. Vděčí za ně propojení některých zón a také oknům, které zůstávají bez záclon a závěsů. Ačkoliv se přitom severský styl obyčejně jeví jako chladný a barevně spíše neutrální, v tomhle případě sálá teplem a akcenty teplých barev. Vedle hojně využitých dek, kůží a pletenin zde přitom velkou roli hrají také květiny.

Krásný zvenku i uvnitř

Tento srub má v sobě něco víc než jen prostor k bydlení. Má duši. Stačí se na chvíli zasnít na pohovce v obývacím pokoji, když venku padá sníh, a nebo se kochat pohledem na blízké okolí přímo z malebné terasy, jakmile přijde jaro. Málokomu se přitom podaří vytvořit dům, který si zvenku i zevnitř zachovává jednotný a krásný charakter. V případě tohoto srubu se to podařilo beze zbytku. Musí být krásné tady snít...

Zdroj: www.elmueble.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Krásná Černá "Black&Oak" kuchyně

Nadčasová petrolejová kuchyně "Turquoise" v Anglickém stylu

Pracovna, Jarov

Moderní dům

Anglická koupelna

Byt s vnitřním oknem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Zpustošenou stodolu proměnili v kouzelné místo

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Půvabná roubenka s plastovým šindelem

Nový dům ve venkovském stylu s nádechem středomoří

Dům na kopci s úžasným výhledem

Velkoryse prosklený dům u Tiché Orlice

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock