Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Retro se skandinávskými prvky a růžovými akcenty

Retro se skandinávskými prvky a růžovými akcenty

Interiér malého polského bytu je opravdovou pastvou pro oči. V čele s rozkošnou růžovou ledničkou tu vzniká hravě zařízený prostor, který působí jemně a něžně díky příjemným kombinacím pastelových barev. Spojení retro a skandinávského stylu tu navíc vytváří neskutečně svůdnou atmosféru.

Svěží skandinávský styl

V tomhle bytě se propojení dvou zdánlivě zcela odlišných stylů povedlo na jedničku. Retro styl si tu se skandinávským stylem skvěle rozumí. Druhý jmenovaný si zde totiž ani zdaleka nelibuje v minimalismu a chladných černobílých kombinacích. Oba styly hýří jemnými pastelovými barvami, které ještě více prohřívají heboučké textilie.

Kouzlo růžové barvy v interiéru

Růžová barva už dávno nekraluje interiérům určeným výhradně pro ženy. Pokud se zvolí ten správný odstín a růžovou se doma neplýtvá, bývá tato barva senzačním zpestřením neutrálně laděných místností. Tak je tomu i v tomto polském bytě, kde se růžová barva objevuje velice vkusně a se vší svou jemností. Hlavní roli hraje zejména v kuchyni a není se čemu divit – růžová barva totiž podporuje nejen chuť k jídlu, ale i ke konverzaci. Všechny návštěvy tak jistě zaujme v prvé řadě růžová retro lednička, která vypadá vážně rozkošně. Příhodně ladí s bílou kuchyňskou linkou, akvamarínovými závěsnými lampami i se světlou texturou dřeva. Stejný odstín růžové barvy se objevuje i na některých obrazech, zajímavých pletených prostíráních, polštářcích i dózách. Romantický celek dotvářejí růžové pivoňky ve váze na jídelním stole.

Retro se skandinávskými prvky a růžovými akcenty

Smysl pro detail

Celý interiér je plný citu, fantazie a důrazu na detail. Působí srdečně a neskutečně mile. Jeho propracování je vážně důkladné. Romantický duch silně podpořený příjemným odstínem růžové barvy vládne zejména kuchyni a jídelní části. Obývací pokoj už se nese ve střízlivějším stylu. Přesto mu elegance zdaleka není cizí. Větší prostor zde dostává atmosféra severských zemí. Vybavení v šedé a jemně akvamarínové barvě působí velmi uklidňujícím dojmem, který nenarušuje ani odvážná zeď z přiznaných cihel.

Staré versus nové

Procházka tímto interiérem připomíná cestování časem. Kouzelně vyhlížející retro doplňky se příjemně míjejí s těmi moderními, přičemž vznikající kontrast výsledný efekt ještě umocňuje. Designové obrazy, dózy, vázy, květináče, taburety, koberečky, polštářky a potahy – to všechno a v těch správných barvách oživuje tento polský byt vážící si každého centimetru prostoru. Romantické prvky přitom skvěle existují po boku cihlové stěny, křídové tabule, moderních židlí i nadčasových bytových doplňků.

Příjemné bydlení pro každého

V tomto polském bytě vzniklo s citem designéra příjemné bydlení pro každého, koho oslnila kombinace retro a severského stylu. A kdo dá rád šanci růžové barvě, která tomuto interiéru dodala to pravé a naprosto jedinečné kouzlo.

Zdroj: www.shokodesign.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Developerský projekt ve Spáleném Poříčí

Kuchyně z prvotřídních materiálů, navždy jako nová

Interiér Ostrava

ROMANTICKÁ KUCHYNĚ

Domácí kino

Prázdninový apartmán

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vyrobte si adventní věnec

Vánoční inspirace a dekorace

Trendy adventních věnců pro rok 2018

Originální adventní věnce

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Aranka – romantický minidomek šetrný k přírodě

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock