Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Okouzlující mezonet ve Švédsku

Okouzlující mezonet ve Švédsku

Skandinávské byty jsou často jako přes kopírák. Černá s bílou, kožešiny, dřevo, sklo a kámen. Ale vypadají tak skutečné skandinávské byty? Podívejte se na malý mezonetový byt ve Švédsku, ve kterém se opravdu bydlí.

V celém prostoru najdete originální detaily, jako jsou odkryté cihlové zdi, původní dřevěné podlahy a odkryté trámy. Spolu s vintage nábytkem je tento domov skutečně útulný a krásný. Především s důrazem na odhalené trámy. Design tohoto bytu v rezidenční čtvrti v Göteborgu by se ideálně hodil do interiéru malého rustikálního statku. V prvním patře je schodiště do ložnice a malé domácí kanceláře, stejně jako ve skandinávských domech. Jen nábytek a zajímavé starožitné předměty dávají bytu dobrou domácí atmosféru a jedinečnost.

Staré a nové jde dohromady

Tento dvoupodlažní byt není tak velký, jak podle fotek vypadá, ale i přesto poskytuje majitelům dost prostoru. Skládá se z kuchyně, jídelny, obývacího pokoje a ložnice. Opticky mu na velikosti přidávají velká okna se spoustou denního světla. Tapeta a červená pohovka v obývacím pokoji jsou bezpochyby hvězdami této části interiéru. Tento byt je skvělým příkladem toho, jak si interiéry ve starých budovách mohou zachovat své staromódní kouzlo. Majitelé na konci kuchyně nainstalovali velkou skříň a vyhýbali se zavěšení kuchyňských skříněk, aby cihlová zeď nebyla ničím zastavěna a rušena. V celém bytě je patrný rukopis majitelů, kteří rádi kombinují staré s novým: cihlové zdi, květinové tapety, dřevěné obklady natřené bílou, stejně jako nábytek, ve kterém se střídá moderní nábytek a spotřebiče, jako je tomu u nové šedé kuchyně a starého recyklovaného nábytku, jako je skříň, která byla původně bílá nebo stůl, který byl upraven stejným způsobem.

Okouzlující mezonet ve Švédsku

Výhled přes trámy

V interiéru tohoto bytu najdeme kuchyň, koupelnu a obývací pokoj v přízemí. V patře je prostorná ložnice, skříň, domácí kancelář a odhalené trámy, přes které je vidět do obývacího pokoje. Při vstupu do tohoto bytu vás přivítá dřevěná podlaha, která se často používá ve skandinávských interiérech. Kouzlo tohoto bytu umístěného v budově postavené v roce 1927 ve Švédsku je bezpochyby v jeho odhaleném trámovém stropu, který pohledově spojuje přízemí a první patro. Otevřený koncept obývacího pokoje a jídelny poskytuje dostatek prostoru pro život a zábavu. Obytný prostor je vybaven kobercem, který pomáhá vymezit prostor. Na stěně obývacího pokoje jsou tapety, které dále pomáhají vytvořit vizuální oddělení mezi obývacím a jídelním prostorem.

Malý, útulný a kreativní

Tento malý a okouzlující mezonetový byt má 62 metrů čtverečních. Byt má vestavěnou kuchyň, exponované trámy a původní dřevěné podlahy. Ložnice, stejně jako kuchyně, má stěnu z exponované cihly. Cihla dodává industriální teplo a funguje dobře ve spojení s dřevěnou podlahou. Velký světlík pomáhá zaplnit prostor přirozeným světlem. Byt se nachází v třípodlažní budově a je v krásné zahradě s altánem. Altán je k dispozici pro všechny, kteří chtějí trávit romantické chvilky venku, přivítat své přátele nebo uspořádat malou oslavu. Skříň v ložnici ji odděluje od pracovny a stala se součástí kreativního ducha majitelů. Její bok je natřen tabulovou barvou a je připraven na všechny umělecké kreace. Útulný kancelářský prostor je vybaven průhledným zábradlím s výhledem na jídelnu a obývací pokoj. Průhledné zábradlí pomáhá udržet byt světlý a vzdušný. Jak se vám líbí?

Zdroj: www.alvhem.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rekonstrukce řadového rodinného domu

Fotografie pro roubenku Anita

Fotografie novostavby

Horský byt pod Ještědem

Foto pro chalupu u Břízek

TMAVÁ KUCHYNĚ SE DŘEVEM

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock