Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Výhody industriálního nábytku na míru

Výhody industriálního nábytku na míru

Masivní nábytek představuje nadčasovou volbu, která má řadu předností. Které jsou ty nejdůležitější? Na to jsme se podívali v našem novém článku o masivním nábytku.

Masivní nábytek představuje nadčasovou volbu, která má řadu předností. Které jsou ty nejdůležitější?

Výhody masivního nábytku

Masivní dřevěný nábytek představuje pomyslnou sázku na jistotu zejména z hlediska kvality a dlouhé životnosti. Takovýto nábytek je extrémně pevný, jednoznačně ani například u každodenně používaného stolu nehrozí rozvrzání nebo rozviklání v extrémně krátkém čase. Rozdíl zvláště vyniká oproti výrobkům z nejlevnějších DTD desek, což jsou prakticky třísky spojené formaldehydovou pryskyřicí. Ale ani ostatní materiály (DTD nebo LTD) se s pravým masivem nemohou v tomto směru rovnat.

Právě lepení dřevotřískových desek přináší další úskalí. Pojiva totiž mohou uvolňovat nežádoucí látky, například právě formaldehyd. Oproti tomu je dřevo materiál stoprocentně přírodní, a tedy „zdravý“. Bez obav jej můžete pořídit i do domácnosti obývané dětmi nebo alergiky.

Výhody industriálního nábytku na míru
Foto: Majstrstych

Dřevěný nábytek z masivu je nejen zdravotně nezávadný, ale také nezaměnitelným způsobem voní. A samozřejmě disponuje i unikátním vzhledem. Originální kresbu dřeva žádná lidskou rukou vytvořená alternativa nenapodobí. Trochu neprávem si přitom masivní dřevěný nábytek vysloužil pověst vybavení vhodného nanejvýš k babičce do ložnice, případně na chalupu. Bylo by však chybou nedat masivu šanci i u vás doma. Český masivní nábytek z dílny výrobce, který svým jménem Majstrštych dělá svému názvu skutečnou čest, vás o tom přesvědčí. Sortiment je totiž tvořen českým nábytkem z masivu, který se vyrábí pouze na míru. Majstrštych se zároveň doslova „našel“ v industriálním stylu. Takový nábytek se snadno kombinuje díky svému minimalistickému vyznění prakticky s jakýmkoli dalším zařízením.

Výhody industriálního nábytku na míru
Foto: Majstrstych

V čem tkví kouzlo industriálního stylu

Industriální styl se poprvé dostal do povědomí veřejnosti na počátku nového milénia, ale svou oblibu se drží na výsluní i po mnoha letech. Mezi dominantní prvky v industriálně laděném interiéru patří především šedá barva, přiznaný beton a kov. Pokud však na vás tato kombinace působí příliš studeně, je industriální nábytek ze dřeva ideální volbou. Kov a dřevo tvoří zajímavou protiváhu. Přírodní tóny s neutrální barevností až nečekaně skvěle ladí. Kromě jedinečního vzhledu je samozřejmostí také vysoká kvalita zpracování. Nábytek Majstrštych se vyrábí z odolných tvrdých dřev. Jedná se povětšinou o dřevo dubové, které je ideální pro svůj krásný vzhled i dobrou odolnost. Díky tomu lze nábytek používat několik desítek let. Bez potíží snese i opakovanou demontáž, aniž by se to propsalo do kvality spojů. Dubový nábytek na míru se proto stane unikátním dědictvím, které vás bude provázet po většinu vašeho života a ocení jej ještě generace nastupující.

Dřevu přitom stačí věnovat pro zachování jeho dokonalého půvabu jen drobnou péči. Je důležité jej chránit hlavně před vlhkem a přímým teplem. Kov je natolik odolný, že vyžaduje pouze občasné otření, žádnou další údržbu mu věnovat jednoznačně nemusíte.

Výhody industriálního nábytku na míru
Foto: Majstrstych
Foto: Majstrstych

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Nadčasový kompletní interiér

Kuchyně se zabudovaným akváriem v ostrůvku

Rodinný dům Dlouhý Most

Dětský pokoj pro dva kluky

Diamonds Living

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vánoční inspirace a dekorace

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Hnědá barva v interiéru

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock