Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Cool industriální bydlení ve Skandinávii

Cool industriální bydlení ve Skandinávii

Nedaleko Stockholmu se nachází dům ukrývající naprosto úchvatné podkrovní bydlení. Návštěvníky zaujme především působivou kombinací několika interiérových stylů a svůdným modrozeleným nádechem.

Interiér moderního loftu v sobě mísí retro, skandinávský a průmyslový styl. Prohřívá jej dřevo se svou přirozenou krásou, které příhodně doplňují sametové textilie. Bydlení je prostorné a vkusné. Hraje si hned s několika odstíny barev, a tak ani na okamžik nepůsobí fádně.

Interiér v působivé variaci stylů

Průmyslový, skandinávský, podkrovní – to jsou tři hlavní kritéria tohoto nevšedního bydlení, které je pro mnohé ztělesněním představ o tom pravém domově. Vypadá zkrátka dokonale pro všechny, kteří milují chladný industriální vzhled s nádechem skandinávského designu. V tomto případě celek zjemňuje a účinně prohřívá hojně využité dřevo, které se představuje zejména ve formě nábytku s nádechem retro. Obytný prostor dvojité výšky je tak zařízen v teplém vzhledu s příjemnými tóny dřeva. Vévodí mu překrásná modrozelená sametová sedací souprava, která interiéru dodává osobitý charakter. Podobný odstín si vypůjčuje také řada uměleckých děl, které vizuálně rozbíjejí bílou výmalbu. O osvěžení se však starají hlavně jasné oranžové akcenty, které jsou zde zastoupeny prostřednictvím závěsů, polštářků, keramiky či květin.

Cool industriální bydlení ve Skandinávii
Foto: photography by BOSTHLM

Prostorné a hravé bydlení

Notná dávka umění interiér příjemným způsobem ozvláštňuje. Napříč jednotlivými místnostmi je umístěno s vkusem, a tak nenarušuje vizuálně uspořádaný dojem z prostoru. Bydlení je svěží a vzdušné rovněž díky chytře řešeným úložným prostorům, které nenarušují charisma interiéru. Ten je prostorný, světlý a hravý. Za pozornost v něm stojí zejména půvabný obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou či velkorysá šatna. Celek ozvláštňují působivá designová svítidla, originální textilie, již zmíněná umělecká díla či inspirativní výhledy do okolí.

Nedaleko Stockholmu tak vzniklo dokonale propracované bydlení se sametovým nádechem, nadčasovostí, ale i kouzlem starých časů. Představuje záplavu umění, a přesto působí neobyčejně vzdušným a přívětivým dojmem.

Foto: photography by BOSTHLM

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Hnědá barva v interiéru

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock