Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní dům s industriálním interiérem pro rodinu s dětmi

Moderní dům s industriálním interiérem pro rodinu s dětmi

Rodinný dům byl zařízen v industriálním stylu, ale i tak z něj dýchá rodinná pohoda a rozhodně není klasickou modernou. Skvěle využité prostory majitelům umožňují společenské vyžití i naprosté soukromí.

Rezidence T House je rodinný dům navržený izraelským studiem Neuman Hayner Architects . Dům se nachází v Izraeli a má rozlohu 380 metrů čtverečních na pozemku o rozloze 1000 m2. Dům je ve tvaru písmene L a podle architektů jsou to dvě kostky oddělené průchodem. Přední kostka slouží jako společné prostory pro rodinu: vstup, obývací pokoj, kuchyň, jídelna (vše v přízemí) a pracovna v prvním patře. Průchod, široký 4 metry, pokračuje na terasu, která je středem domu a odděluje společné a soukromé prostory. Zadní kostka, která slouží jako soukromý prostor, má 3 podlaží: v přízemí se nachází pokoj pro hosty, dva dětské pokoje, prádelna a toaleta. V 1. patře se nachází hlavní ložnice a most do knihovny, který vede do první společné kostky. Suterén je dobře osvětlen a větrán velkou terasou a nachází se v něm pokoj pro hosty, trezor a komora.

Pohoda a relax

Tento příjemný moderní dům v srdci Izraele má původní architekturu, která kombinuje několik módních stylů. Nejvýraznějším je industriální styl, který ale nepůsobí studeně a stroze. Je to díky notným relaxačním a oddechovým místům, které jsou napříč celým domem. Různá zákoutí, posezení i zavěšené houpačky domu dávají skutečný pocit zabydlenosti. Jako netradiční přírodní prvek je zde volen bambus. Je použitý jako zábradlí uvnitř i jako pohledový plot venku. Přírodní materiály běžné pro zahradu jsou použity v interiéru jako dekorační, ale i praktický prvek. Třeba smrková kůra, běžná jako zahradní mulč, je v domě použita podél betonových stěn. I zahrada a venkovní terasa s bazénem jsou velmi pěkně zařízeny. Tento moderní rodinný dům je navržen tak, aby poskytoval potřebný komfort rodině s dětmi.

Moderní dům s industriálním interiérem pro rodinu s dětmi

Spokojeně bydlet

Majitelé snili o tom, že jejich dům bude místem, kam se budou rádi vracet a bude jim doma příjemně. Aby měl svoji vlastní atmosféru, byl prostorný, ale zároveň intimní, když nechcete být nikým rušeni. S výsledkem byli velmi spokojeni a již nebylo potřeba žádných dalších úprav. Už zbývalo dům jen hezky zabydlet, což se povedlo. I přes strohost betonu je cítit rodinná atmosféra i život, který domem proudí.

Zdroj: www.nh-arch.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Malá Dřevostavba Easy 24

MODERNÍ A ZÁROVEŇ PRAKTICKÁ KUCHYNĚ

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vybíráme dlažbu na terasu

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Moderní dům s výhledem na řeku

Luxusní maringotka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock