Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní dům s industriálním interiérem pro rodinu s dětmi

Moderní dům s industriálním interiérem pro rodinu s dětmi

Rodinný dům byl zařízen v industriálním stylu, ale i tak z něj dýchá rodinná pohoda a rozhodně není klasickou modernou. Skvěle využité prostory majitelům umožňují společenské vyžití i naprosté soukromí.

Rezidence T House je rodinný dům navržený izraelským studiem Neuman Hayner Architects . Dům se nachází v Izraeli a má rozlohu 380 metrů čtverečních na pozemku o rozloze 1000 m2. Dům je ve tvaru písmene L a podle architektů jsou to dvě kostky oddělené průchodem. Přední kostka slouží jako společné prostory pro rodinu: vstup, obývací pokoj, kuchyň, jídelna (vše v přízemí) a pracovna v prvním patře. Průchod, široký 4 metry, pokračuje na terasu, která je středem domu a odděluje společné a soukromé prostory. Zadní kostka, která slouží jako soukromý prostor, má 3 podlaží: v přízemí se nachází pokoj pro hosty, dva dětské pokoje, prádelna a toaleta. V 1. patře se nachází hlavní ložnice a most do knihovny, který vede do první společné kostky. Suterén je dobře osvětlen a větrán velkou terasou a nachází se v něm pokoj pro hosty, trezor a komora.

Pohoda a relax

Tento příjemný moderní dům v srdci Izraele má původní architekturu, která kombinuje několik módních stylů. Nejvýraznějším je industriální styl, který ale nepůsobí studeně a stroze. Je to díky notným relaxačním a oddechovým místům, které jsou napříč celým domem. Různá zákoutí, posezení i zavěšené houpačky domu dávají skutečný pocit zabydlenosti. Jako netradiční přírodní prvek je zde volen bambus. Je použitý jako zábradlí uvnitř i jako pohledový plot venku. Přírodní materiály běžné pro zahradu jsou použity v interiéru jako dekorační, ale i praktický prvek. Třeba smrková kůra, běžná jako zahradní mulč, je v domě použita podél betonových stěn. I zahrada a venkovní terasa s bazénem jsou velmi pěkně zařízeny. Tento moderní rodinný dům je navržen tak, aby poskytoval potřebný komfort rodině s dětmi.

Moderní dům s industriálním interiérem pro rodinu s dětmi

Spokojeně bydlet

Majitelé snili o tom, že jejich dům bude místem, kam se budou rádi vracet a bude jim doma příjemně. Aby měl svoji vlastní atmosféru, byl prostorný, ale zároveň intimní, když nechcete být nikým rušeni. S výsledkem byli velmi spokojeni a již nebylo potřeba žádných dalších úprav. Už zbývalo dům jen hezky zabydlet, což se povedlo. I přes strohost betonu je cítit rodinná atmosféra i život, který domem proudí.

Zdroj: www.nh-arch.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

KUCHYNĚ VE VYSOKÉM LESKU S JEMNÝMI TŘPYTKAMI

Byt v údolí Jizerek

Světle zelená kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem

Byt pro muže

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Mini koblihy

Hnědá barva v interiéru

Jak oddělit spaní v malé garsonce

Luxusní maringotka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock