Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Rezidence Epitet s nádechem umění

Rezidence Epitet s nádechem umění

Město Kluž, rumunsky Cluj-Napoca, bývalo hlavním městem Sedmihradska neboli Transylvánie. V dnešní době je i nadále jeho kulturním centrem. V tomto působivém historickém prostředí vznikla luxusní Rezidence Epitet, která v sobě spojuje útulnost a bohémství.

O skvostné vzezření rezidence Epitet se zasloužili interiéroví designéři ze studia Motif v Bukurešti. Mladistvý team studia tvoří Ana Hodan, Tiberiu Tătărășanu a Adrian Mititelu. Zaměřují se v prvé řadě na estetické parametry bydlení s důrazem na umělecký nádech.

Bohémské bydlení

Rezidence s úchvatným výhledem na město Cluj-Napoca zaujme zejména svým městským, uměleckým, retro, ale i moderním nábojem. Mísí se zde různorodé prvky, čímž vzniká zajímavě osobitý interiér. Minimalistický styl je použit s citem, a tak bydlení neubírá na útulnosti. Vzniká tedy působivý domov jak pro potřeby osamělého, bohémského clujského umělce, tak pro potřeby velké rodiny.

Harmonie domova

Pro designové studio Motif je charakteristická kombinace dřeva, kůže a kovu. Designéři své oblíbené materiálové spojení představili i v interiéru této rezidence, kterému dodává příjemnou harmonickou atmosféru. Působí uklidňujícím dojmem a každého z obyvatelů nebo návštěvníků domu vybízí k relaxaci a vychutnání si podmanivých výhledů do malebné clujské krajiny. Napomáhají k tomu i prvky z přírodních materiálů, které do interiéru vnášejí zajímavý rustikální nádech. Na první pohled tak zaujme například dřevěný jídelní stůl, rustikální konferenční stolek či bíle natřená obnažená cihlová zeď se zajímavou malbou. Dřevo o sobě ve své přirozené kráse dává vědět především v ložnici. V té i v několika dalších místnostech hrají důležitou roli mimo jiné designová svítidla a elegantní závěsy spadající až na zem.

Rezidence Epitet s nádechem umění
Foto: Vali Turean

Prostorný a světlý interiér

Interiér rezidence je díky minimalistickému stylu a chytře řešeným úložným prostorům vizuálně čistý, otevřený a vzdušný. Pomocí velkých oken do něj prostupuje záplava slunečních paprsků a vzniká tak zajímavá světelná podívaná. Přitažlivé charisma interiéru dodávají také umělecká díla, již zmíněná umělá svítidla, kvalitní materiály, působivé odstíny barev a v neposlední řadě i hravý dotek geometrie.

Rezidence Epitet je zkrátka dokonalým představením funkčnosti a citu pro estetiku. Díky svému vizuálně čistému vzhledu působí jako to pravé útočiště pro zklidnění mysli.

Rezidence Epitet s nádechem umění
Foto: Vali Turean
Rezidence Epitet s nádechem umění
Foto: Vali Turean
Rezidence Epitet s nádechem umění
Foto: Vali Turean
Rezidence Epitet s nádechem umění
Foto: Vali Turean
Rezidence Epitet s nádechem umění
Foto: Vali Turean
Foto: Vali Turean
Zdroj: Studio.motifhub.ro

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Vybíráme dlažbu na terasu

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock