Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Interiér domu z počátku 20. století

Interiér domu z počátku 20. století

Dům postavený na benátském venkově počátkem 20. století a obnovený v 21. století ukrývá interiér, který si prošel výraznou proměnou. Za svou přitažlivost vděčí zejména rustikálnímu nádechu.

Projekt, navržený v souladu s funkčními potřebami a estetickým vkusem klienta, umocňuje krásu použitých recyklovaných materiálů, jako jsou modřínové trámy a původní konstrukční stěny z kamene a cihel. Tuto působivou kompozici doplňují jednoduché a elegantní materiály a také vhodně zvolené odstíny, aplikované na čisté geometrické tvary.

Interiér s podlahou z orientálního kamene

Vstupní prostor domu má výhled na verandu a funguje jako přepážka, která odděluje obývací pokoj od kuchyně a po dřevěném schodišti umožňuje přístup do spacího prostoru. Barvy a materiály použité pro nové prvky jsou redukovány na základní paletu a jsou speciálně navrženy tak, aby prostor působil jasným dojmem. Dlažební plocha, která prochází celým přízemím, je vyrobena z leštěného orientálního kamene a stává se neutrálním podkladem, na kterém o to více vyniknou rozmanité dekorační prvky.

S důrazem na kontinuitu použitých materiálů

Jídelní část propojená s tou kuchyňskou se vyznačuje velkou bílou kuchyní a masivním dubovým stolem. Obývací pokoj je charakterizován pozadím OSB panelů podsvíceným led pásem, který poskytuje měkké a nepřímé světlo. Tyto panely, umístěné po celé délce působivé kamenné zdi, spočívají na dlouhé betonové poličce, která mimo jiné slouží k umístění televize. V horním patře se nachází hlavní ložnice, ve které se o slovo hlásí paleta materiálů použitých v přízemí. Koupelna ukazuje krásu šedého kamene. I v tomto prostoru je důležitá kontinuita použitého materiálu. Tato monotónnost je přerušena pouze dlouhou dřevěnou policí, která akcentuje podlouhlý tvar prostoru.

V domě z počátku 20. století tak vznikl interiér plný překrásných materiálů a jemných barev. Vytváří plnohodnotné místo pro život, které je příjemně prostorné, světlé a vzdušné.

Zdroj: https://hqroom.ru

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock