Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Interiér domu z počátku 20. století

Interiér domu z počátku 20. století

Dům postavený na benátském venkově počátkem 20. století a obnovený v 21. století ukrývá interiér, který si prošel výraznou proměnou. Za svou přitažlivost vděčí zejména rustikálnímu nádechu.

Projekt, navržený v souladu s funkčními potřebami a estetickým vkusem klienta, umocňuje krásu použitých recyklovaných materiálů, jako jsou modřínové trámy a původní konstrukční stěny z kamene a cihel. Tuto působivou kompozici doplňují jednoduché a elegantní materiály a také vhodně zvolené odstíny, aplikované na čisté geometrické tvary.

Interiér s podlahou z orientálního kamene

Vstupní prostor domu má výhled na verandu a funguje jako přepážka, která odděluje obývací pokoj od kuchyně a po dřevěném schodišti umožňuje přístup do spacího prostoru. Barvy a materiály použité pro nové prvky jsou redukovány na základní paletu a jsou speciálně navrženy tak, aby prostor působil jasným dojmem. Dlažební plocha, která prochází celým přízemím, je vyrobena z leštěného orientálního kamene a stává se neutrálním podkladem, na kterém o to více vyniknou rozmanité dekorační prvky.

S důrazem na kontinuitu použitých materiálů

Jídelní část propojená s tou kuchyňskou se vyznačuje velkou bílou kuchyní a masivním dubovým stolem. Obývací pokoj je charakterizován pozadím OSB panelů podsvíceným led pásem, který poskytuje měkké a nepřímé světlo. Tyto panely, umístěné po celé délce působivé kamenné zdi, spočívají na dlouhé betonové poličce, která mimo jiné slouží k umístění televize. V horním patře se nachází hlavní ložnice, ve které se o slovo hlásí paleta materiálů použitých v přízemí. Koupelna ukazuje krásu šedého kamene. I v tomto prostoru je důležitá kontinuita použitého materiálu. Tato monotónnost je přerušena pouze dlouhou dřevěnou policí, která akcentuje podlouhlý tvar prostoru.

V domě z počátku 20. století tak vznikl interiér plný překrásných materiálů a jemných barev. Vytváří plnohodnotné místo pro život, které je příjemně prostorné, světlé a vzdušné.

Zdroj: https://hqroom.ru

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Dřevostavba Easy 78

Tiny house na zakázku

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Sledujte nás

Nejčtenější články

Bioplynová stanice do vašeho domova

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Luxusní maringotka

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock