Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Svěží apartmán v Brazílii

Svěží apartmán v Brazílii

V São Paulu vzniklo moderní a svěží bydlení pro mladou rozrůstající se rodinu. Oslavuje krásu dřeva, obnažených cihel a potrpí si na četné výklenky. V záplavě pokojových květin působí neskutečně energickým dojmem.

O vytvoření nového bydlení na ploše o velikosti 230 m2 se postarali architekti ze studia VOA Arquitetura. Pozměnili stávající dispozice apartmánu a dle požadavků majitelů jej rozšířili. Původní bydlení totiž sestávalo z několika malých místností s celou řadou problematických zkosení a rohů. Těch bylo zapotřebí se zbavit a celkový prostor tak plnohodnotně využít.

Cesta k novému bydlení

Jednotlivé prostory byly více sjednoceny, přesto však mezi nimi existují vcelku neviditelné bariéry. Funkce jednotlivých zón se tak příjemně stírá. Různé rohy a úkosy, které dříve bránily plynulosti interiéru, jsou nyní nahrazeny příjemnými prostory určenými pro rozjímání a pozorování okolí. Celek propojuje také hojnost pokojových květin, které toto prostředí činí opravdu kouzelným domovem.

Prostorné a světlé bydlení

Půvab interiéru spočívá především v prolínání bílé barvy se světlými tóny dřeva. Tato příjemná symbióza vystupuje do popředí především v podobě hravé knihovny. Dřevo ve své přirozené kráse doprovází bílý lak a vzniká tak nevšední podívaná. Tuto zajímavou kompozici osvěžují také bíle natřené nebo čistě přirozené obnažené cihly, které novému domovu dodávají přitažlivý rustikální ráz. Díky takto zvoleným barvám a také s pomocí celé řady oken vzniklo krásné světlé bydlení. To vzhledem k minimalistickému stylu a chytře řešeným úložným prostorům působí příjemně vzdušným dojmem.

Domov jako stvořený k odpočinku

Právě již zmíněná knihovna dodává interiéru osobitý charakter. Začíná v obývacím pokoji a vstupuje do prostředí kuchyně, aby oba prostory propojila. Příjemné chvíle s knihou lze přitom trávit jak u četných výklenků, tak na sedací soupravě v obývacím pokoji. Kombinace materiálů a barev působí v interiéru uklidňujícím dojmem, vznikl tak domov jako stvořený k odpočinku.

V São Paulu došlo k naprosto úchvatné proměně bydlení. Zaujme svým příjemným jednotným stylem, který oslavuje tradiční materiály a světlé barvy. Jedná se o dokonalý domov pro mladou rodinu, která miluje bydlení plné zeleně a rozmanitých výhledů.

Svěží apartmán v Brazílii
Svěží apartmán v Brazílii
Svěží apartmán v Brazílii
Svěží apartmán v Brazílii
Svěží apartmán v Brazílii
Zdroj: voaarquitetura.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rekonstrukce řadového rodinného domu

Fotografie pro roubenku Anita

Fotografie novostavby

Horský byt pod Ještědem

Foto pro chalupu u Břízek

TMAVÁ KUCHYNĚ SE DŘEVEM

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock