Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Svěží apartmán v Brazílii

Svěží apartmán v Brazílii

V São Paulu vzniklo moderní a svěží bydlení pro mladou rozrůstající se rodinu. Oslavuje krásu dřeva, obnažených cihel a potrpí si na četné výklenky. V záplavě pokojových květin působí neskutečně energickým dojmem.

O vytvoření nového bydlení na ploše o velikosti 230 m2 se postarali architekti ze studia VOA Arquitetura. Pozměnili stávající dispozice apartmánu a dle požadavků majitelů jej rozšířili. Původní bydlení totiž sestávalo z několika malých místností s celou řadou problematických zkosení a rohů. Těch bylo zapotřebí se zbavit a celkový prostor tak plnohodnotně využít.

Cesta k novému bydlení

Jednotlivé prostory byly více sjednoceny, přesto však mezi nimi existují vcelku neviditelné bariéry. Funkce jednotlivých zón se tak příjemně stírá. Různé rohy a úkosy, které dříve bránily plynulosti interiéru, jsou nyní nahrazeny příjemnými prostory určenými pro rozjímání a pozorování okolí. Celek propojuje také hojnost pokojových květin, které toto prostředí činí opravdu kouzelným domovem.

Prostorné a světlé bydlení

Půvab interiéru spočívá především v prolínání bílé barvy se světlými tóny dřeva. Tato příjemná symbióza vystupuje do popředí především v podobě hravé knihovny. Dřevo ve své přirozené kráse doprovází bílý lak a vzniká tak nevšední podívaná. Tuto zajímavou kompozici osvěžují také bíle natřené nebo čistě přirozené obnažené cihly, které novému domovu dodávají přitažlivý rustikální ráz. Díky takto zvoleným barvám a také s pomocí celé řady oken vzniklo krásné světlé bydlení. To vzhledem k minimalistickému stylu a chytře řešeným úložným prostorům působí příjemně vzdušným dojmem.

Domov jako stvořený k odpočinku

Právě již zmíněná knihovna dodává interiéru osobitý charakter. Začíná v obývacím pokoji a vstupuje do prostředí kuchyně, aby oba prostory propojila. Příjemné chvíle s knihou lze přitom trávit jak u četných výklenků, tak na sedací soupravě v obývacím pokoji. Kombinace materiálů a barev působí v interiéru uklidňujícím dojmem, vznikl tak domov jako stvořený k odpočinku.

V São Paulu došlo k naprosto úchvatné proměně bydlení. Zaujme svým příjemným jednotným stylem, který oslavuje tradiční materiály a světlé barvy. Jedná se o dokonalý domov pro mladou rodinu, která miluje bydlení plné zeleně a rozmanitých výhledů.

Svěží apartmán v Brazílii
Svěží apartmán v Brazílii
Svěží apartmán v Brazílii
Svěží apartmán v Brazílii
Svěží apartmán v Brazílii
Zdroj: voaarquitetura.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Dřevostavba Easy 78

Tiny house na zakázku

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Sledujte nás

Nejčtenější články

Bioplynová stanice do vašeho domova

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Luxusní maringotka

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock